PODPOWIEDZI:

Słuchawki Digital Silence DS-101A - Aktywna redukcja szumów na wyjazdy dla Kowalskiego

Słuchawki Digital Silence DS-101A - Aktywna redukcja szumów na wyjazdy dla Kowalskiego

Słuchawki Digital Silence DS101-A oferują bardzo dużo za niewielkie pieniądze - dość skuteczny system aktywnej redukcji szumów, zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla twojego telefonu, dobrą jakość dźwięku i wytrzymały akumulator.

Jeśli to czego pragniesz to wtopić się w dźwięki muzyki i nie słyszeć w pracy irytujących konwersacji innych ludzi , czy też nie słyszeć silnika autobusu to prawdopodobnie znalazłeś słuchawki, z których powinieneś być w zupełności zadowolony. Jednak możliwości DS101-A na tym się nie kończą , gdyż wbudowany na kablu przycisk odbierania i kończenia rozmów pozwala na prowadzenia konwersacji w każdym momencie. Poza tym kompatybilność z telefonami jest bardzo imponująca.

Digital Silence DS101-A zostały stworzone w kooperacji z Wolfson Microelectronics - producentem definiujący standardy w dźwięku w branży audio już od 25 lat. Wprowadził on tym razem wiodącą technologię aktywnej redukcji szumów ANC w konkurencyjnej cenie. Dzięki temu ten zestaw umożliwi milionom ludzi doświadczyć unikalną technologię Wolfson ANC w przenośnych słuchawkach dokanałowych.

Unikalna technologia Wolfson myZone w technologii feed-forward ANC skutkuje krystalicznie czystym dźwiękiem poprzez eliminację szumów tła, co eliminuje konieczność zwiększenia głośności dźwięku aby skompensować zakłócenia zewnętrzne. Obecnie DS101A stanowi idealne rozwiązanie, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu spowodowanym przez słuchanie głośnej muzyki przez dłuższy czas, jednocześnie zapewniając dźwięk o jakości HD.

Digital Silence DS-101A

Digital Silence DS101A posiada na kablu moduł sterowania zawierający akumulator litowo-jonowy, który zapewnia około 30 godzin pracy systemu ANC. W zupełności starczy to na cały tydzień. A jeśli już znajdziesz się w sytuacji z rozładowanym akumulatorem, DS101A doskonale sprawdzą również jako odsłuch z systemem pasywnej redukcji szumów.

W module wbudowano także gniazdo mini USB do ładowania, przycisk odbierania / kończenia połączenia, włącznik / wyłącznik systemu ANC oraz diodę LED sygnalizującą kolorami stan zasilania i aktywności AN. DS101A zostały również wyposażony w mikrofon pomiarowy hałasu w każdej ze słuchawek oraz mikrofon głosowy do prowadzenia rozmów..

WAŻNE CECHY ZESTAWU:

  • Wiodący system myZone aktywnej redukcji szumów otoczenia

  • Ponad 30 godzin ANC na jednym ładowaniu

  • Zintegrowane odbieranie / kończenie rozmów

Wydajność ANC

  • Max ANC - 30dB

  • Redukcja większa niż 20dB z ANC w zakresieod 70Hz do 1.5Kh

blog comments powered by Disqus
Słuchawki Digital Silence DS-101A - Aktywna redukcja szumów na wyjazdy dla Kowalskiego