PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy S9 UNPACKED 2018 | Gdzie oglądać premierę

Samsung Galaxy S9 UNPACKED 2018 | Gdzie oglądać premierę

Już 25.02.2018 Unpacked, czyli premiera flagowych smartfonów od Samsunga - modele Galaxy S9 oraz Galaxy S9+. Czym zaskoczą nas te urządzenia oraz gdzie można obejrzeć relację live z premiery?

Gdzie i kiedy premiera Galaxy S9?

Premiera odbędzie się w Barcelonie (dzień przed rozpoczęciem targów MWC 2018), 25 lutego 2018, o godzinie 18:00. Będą ją mogły oglądać nie tylko obecne tam osoby, ale także każdy z was za pośrednictwem transmisji na żywo!

Jeśli pragniecie razem z nami przeżyć to wydarzenie, zapraszam do śledzenia naszej retransmisji LIVE na YouTube, gdzie oprócz świeżych wrażeń z premiery GALAXY S9 i S9+, będziecie mieli szansę wygrać smartfon Xiaomi Redmi 4A!

Unpacked 2018 i Konkurs z Xiaomi Redmi 4A

Po raz pierwszy oficjalny stream będzie uruchomiony w technologii 360 stopni, zatem jeśli zdecydujecie się oglądać oficjalną transmisję za pomocą gogli VR, będziecie mogli poczuć się niczym w centrum wydarzeń! Oprócz naszego live, oficjalną relację możecie obejrzeć za pomocą:

Czym Samsung Galaxy S9 może nas zaskoczyć?

Możemy się już domyślać jaki będzie design urządzenia. Wiemy również bardzo dużo o aparacie i dodatkowych technologiach. Zagadką pozostają nowe funkcjonalności oprogramowania. W ostatnich dniach mogliśmy usłyszeć o udoskonaleniu Bixby o tłumaczenie tekstu w czasie rzeczywistym! Czy może to zwiastować większe udoskonalenie BIXBY Vision?

Sprawdź CENY polecanych smartfonów:

Jeśli jesteście ciekawi, jakie plotki pojawiały się na temat tych urządzeń, zapraszam do zapoznania się z jednym z naszych ostatnich materiałów.

Pytania o nowy Galaxy S9/S9+

Masz pytanie o nowy Galaxy S9? Zastanawiasz się nad jego zakupem, nie wiesz czy warto... Zadaj je naszym ekspertom tutaj! ► http://www.videotesty.pl/pp/testerzy-videotestow/ 
Na Wasze pytania będziemy odpowiadać podczas LIVE Premiery Galaxy S9 ►

Premiera Samsung Galaxy S9

Podsumowanie plotek o Samsungi Galaxy S9

Zobacz co już wiemy o najnowszym flagowcu Samsung Galaxy S9/S9+ (jaka specyfikacja, wygląd, cena, wersje, kolory, kiedy w Polsce, ...)

Wszystko o Galaxy S9Nowe funkcje Galaxy S9

    blog comments powered by Disqus
    Samsung Galaxy S9 UNPACKED 2018 | Gdzie oglądać premierę