PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Nowe Przecieki Samsung Galaxy S9!

Nowe Przecieki Samsung Galaxy S9!

Premiera Samsunga Galaxy S9 coraz bliżej, więc pojawiają się kolejne plotki odnośnie tego urządzenia! Przyjrzyjmy się zatem internetowym nowinkom na temat tego urządzenia!

Samsung Galaxy S9 z Dual-SIM

O tym pisał już Łukasz Proszek w jednym z ostatnich newsów. Podobnie jak Galaxy S8, najnowsze dziecko koreańskiego giganta będzie wyposażone w Dual SIM. Poprzedni flagowiec posiadał taką opcję, jednak nie była ona dostępna na naszym rynku. Jak będzie w przypadku Galaxy S9? Być może taka wersja zagości też u nas! Byłoby to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą nosić ze sobą dwóch telefonów, a jednocześnie wymagają bardzo wydajnego sprzętu!

FaceID od Samsunga, czyli Inteligent Scan

Samsung chyba pozazdrościł Apple FaceID i prawdopodobnie w swoim najnowszym flagowcu zaimplementuje skaner twarzy podobny do tego z najnowszego iPhone X. Dodatkowym zabezpieczeniem ma być skaner tęczówki oka, który był obecny już w poprzednich modelach Samsunga, jednak nie przyjął się tak świetnie jak tego oczekiwano. Jeśli system będzie skuteczny i jeszcze bezpieczniejszy niż FaceID z Cupertino, to wróżę mu wielki sukces.


Baterie w Galaxy S9 nie będą większe

Jak dowiadujemy się z serwisu slashleaks.com, najnowsze "S-ki" będą wyposażone w takie same baterie jak ubiegłoroczne modele, czyli 3000mAh w Galaxy S9 i 3500mAh w Galaxy S9+. Nie jest to dobra nowina, biorąc pod uwagę fakt, że smartfon ten będzie miał więcej funkcji niż poprzednik, mocniejsze podzespoły, a co za tym idzie bardziej prądożerne. Czy dożyjemy czasów, w których najwydajniejsze smartfony będą potrafiły wytrzymać na jednym ładowaniu dłużej niż dzień?

Bateria Galaxy S9

Kamera w Galaxy S9

Kamera w S9 i S9 Plus ma być najlepszą na świecie! Pojawiają się plotki, że przysłona będzie miała wartość f/1.5, co uczyniłoby go najjaśniejszym! Poza tym, głośno jest o funkcji nagrywania w slow-motion. Nie byłoby w tym nic zachwycającego, gdyby nie było mowy o materiałach w 1080p i aż 480 klatkach na sekundę. Przy 960 klatkach na sekundę Sony wygląda to blado, ale zauważmy, że rozdzielczość miałaby być wyższa.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Aparat Galaxy S9

Wygląd Galaxy S9

Tutaj w sumie nie ma żadnych zaskoczeń. Pojawiają się kolejne zdjęcia, rendery i filmy potwierdzające pierwsze koncepcje Galaxy S9. Krótko mówiąc - nie wiele zmieni się względem poprzednika. Zdecydowanym zmianom ulegnie tył, na którym czytnik linii papilarnych będzie pod aparatem, a nie obok. Wersja z plusem będzie się także wyróżniała podwójnym aparatem! Nie da się ukryć, że nie będzie to rewolucja, a raczej ewolucja poprzedniego modelu. Mam nadzieję, że będzie to ewolucja udana!

blog comments powered by Disqus
Nowe Przecieki Samsung Galaxy S9!