PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy S9 - Dual SIM i Funkcja „Intelligent Scan”

Samsung Galaxy S9 - Dual SIM i Funkcja „Intelligent Scan”

Mamy kolejne nowości na temat Samsunga Galaxy S9 i S9+. Tym razem chodzi o Dual SIM i funkcję „Intelligent Scan”. Więcej informacji w poniższym newsie.

Samsunga Galaxy S9 z Dual SIM

Z najnowszych informacji wynika, że Samsung Galaxy S9 pojawi się na rynku europejskim w opcji z Dual SIM. Takie rozwiązanie wielu użytkownikom może się przydać.

Warto wspomnieć, że już Galaxy S8 oferował hybrydowy Dual SIM i trafił w takiej wersji na rynek europejski... a raczej na wybrane rynki europejskie, bo w Polsce nie było takowej wersji. Być może teraz sytuacja się odmieni i będziemy mogli korzystać z Dual SIM w najnowszym flagowcu Samsunga.

Galaxy S9 - Co Już Wiemy? >>>

Funkcja „Intelligent Scan” w Samsungu Galaxy S9

Druga nowość jest jeszcze ciekawsza. Chodzi bowiem o niejaką funkcję „Intelligent Scan”. Najprawdopodobniej wykorzystywać będzie ona skanowanie twarzy i tęczówki oka. Ma to znaleźć zastosowanie w kwestii bezpieczeństwa, a także szybkości odblokowywania telefonu.

Trudno się dziwić, że koreański gigant chce zaimplementować tego typu funkcję, gdyż konkurencja już to zrobiła - np. Apple. Warto jednak dodać, że mimo jej obecności Samsung nie zrezygnuje z tradycyjnego czytnika linii papilarnych. I bardzo dobrze.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy S9 - Dual SIM i Funkcja „Intelligent Scan”