PODPOWIEDZI:

MultiPad 5080 z Androidem 4.0.3 Ice Cream Sandwich – aktualizacja możliwości

MultiPad 5080 z Androidem 4.0.3 Ice Cream Sandwich – aktualizacja możliwości

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, oferuje użytkownikom modelu PMP5080B możliwość aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji systemu Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. System w wersji 4.0.3 zapewnia zupełnie nowy wygląd interfejsu, zarówno jeśli chodzi o design, jak i możliwości użytkowania. Aktualizacja jest już dostępna na stronie internetowej Prestigio www.prestigio.com

W trosce o wygodę i możliwość jak najlepszego dostosowania tabletu do potrzeb użytkowników system Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich zapewnia multum nowych udogodnień. Aktualizacja pozwala używać wirtualnych przycisków w interfejsie użytkownika, a widgety zostały umieszczone na nowej karcie, podobnej do listy aplikacji. Ustawienia zostały zoptymalizowane, by umożliwić użytkownikowi łatwe dostrojenie tabletu do własnych potrzeb. Tworzenie folderów nigdy nie było tak proste, a to dzięki technice „przeciągnij i upuść”, podobnej do tej stosowanej w systemie iOS. Pomocna będzie także zapewne opcja pinch-to-zoom w kalendarzu, a włączanie tabletu ułatwi Face Unlock - funkcja odblokowywania ekranu za pomocą detekcji twarzy.

Android 4.0.3

Do praktycznych nowości należy zaliczyć także: nowe zakładki przeglądarki internetowej, pozwalające na otwarcie aż 16 kart, automatyczną synchronizację przeglądarki z zakładkami Chrome, nowe opcje Gmaila (możliwość wyszukiwania w trybie offline, możliwość podglądu dwóch wersów i nowy pasek zadań na dole), możliwość autowyłączenia aplikacji, które korzystają z danych w tle. Ponadto dzięki sekcji „Wykorzystanie danych”, znajdującej się w ustawieniach, można ustawić ostrzeżenie - jeśli osiągnie się określony poziom wykorzystania i destabilizacji danych – użytkownik jest o tym fakcie informowany. Projektując nową wersję Androida nie zapomniano także o rozrywce - odświeżono aplikację „People”, wzbogacając ją o funkcje społecznościowe, zaktualizowano statusy oraz stworzono nowy układ galerii zorganizowany według osoby i lokalizacji.

blog comments powered by Disqus
MultiPad 5080 z Androidem 4.0.3 Ice Cream Sandwich – aktualizacja możliwości