PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Suprapoint w nowej odsłonie

Suprapoint w nowej odsłonie

Suprapoint, producent wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych do atramentowych i laserowych urządzeń drukujących, prezentuje nową szatę graficzną oraz serwis internetowy z bazą dostępnych tuszy i tonerów. Zmiana opakowań i oprawy graficznej ma na celu zakomunikowanie jakości oferowanych produktów, potwierdzonej m.in. certyfikatami ISO i programem „Zero Ryzyka”.

Głównym założeniem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości produktów przy jednoczesnym zachowaniu optymalnych kosztów. W ofercie znajdują się tusze i tonery do drukarek czołowych producentów urządzeń peryferyjnych, takich jak HP, Brother, Epson, Canon, Lexmark oraz Samsung. Produkty marki Suprapoint dostępne są również w różnych zestawach kolorystycznych oraz wersjach pojemnościowych, dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Suprapoint przywiązuje dużą wagę do jakości swoich produktów oraz zadowolenia klienta. Dlatego producent zdecydował się na wprowadzenie programu „Zero Ryzyka”. Program zakłada, że jeśli któryś z produktów Suprapoint uszkodzi drukarkę podczas stosowania tuszu lub tonera zgodnie z jego przeznaczeniem, Suprapoint pokryje koszty związane z naprawą lub wymianą urządzenia na wolne od wad. Jak dotąd nie został odnotowany ani jeden taki przypadek!

SUPRAPOINT Brother Black Big

Suprapoint zapewnia nie tylko wysokiej jakości wydruki, ale również duże oszczędności w kosztach materiałów eksploatacyjnych. Niższa cena w porównaniu do produktów oferowanych przez producentów urządzeń drukujących, przy jednoczesnym zwiększeniu pojemności kartridży w wielu produktach Suprapoint pozwala na osiągnięcie maksymalnych efektów przy minimalnym nakładzie kosztów.

Suprapoint dba o najwyższe parametry druku. Tusze i tonery Suprapoint posiadają certyfikat ISO 9001, będący potwierdzeniem wysokiej jakości oraz staranności wykonania z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przy produkcji tego typu urządzeń.

Wszystkie tusze Suprapoint posiadają także certyfikat ISO 14001, poświadczający ich bezpieczeństwo dla środowiska. Suprapoint nieustannie udoskonala metody produkowania i dystrybucji swoich produktów, aby cechowała je światowa odpowiedzialność środowiskowa.

blog comments powered by Disqus
Suprapoint w nowej odsłonie