PODPOWIEDZI:

Gamingowy i Mobilny Sprzęt Genius Na Targach IFA 2014

Gamingowy i Mobilny Sprzęt Genius Na Targach IFA 2014

Na naszym portalu często pojawiają się materiały o sprzęcie firmy Genius. Cechują się one zazwyczaj bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Na rozpoczynających się targach IFA 2014 w Berlinie, również zobaczyć będzie można urządzenia wspomnianej marki. W poniższym newsie dowiecie się jaki będzie to konkretnie sprzęt.

Pierwszym ciekawym urządzeniem marki Genius, które zobaczymy na targach IFA 2014, jest głośnik stereo SP-975BT. Bez problemu połączy się on za pomocą technologii Bluetooth 4.0 oraz NFC z naszym telefonem czy tabletem. Jest to sprzęt bardzo wytrzymały, mimo swojego niepozornego wyglądu - spełnia bowiem normę IP54.

Genius SP-975BT

Kolejnym urządzeniem będzie ergonomiczna myszka Genius Traveler 9020BTstrong text, która obsługuje technologię Bluetooth 3.0. W łatwy sposób sparujemy ją z naszym PC, laptopem czy tabletem z systemem Android. Jest tu również technologia BlueEye Enginestrong text, rozdzielczość 1200 DPI i kilka wersji kolorystycznych.

Genius Traveler 9020BT

Nie zapomniano również o gamingowym sprzęcie. Sporą nowością będzie klawiatura mechaniczna z podświetleniem, która będzie jednocześnie pierwszą taką klawiaturą w ofercie marki Genius. Więcej o niej, dowiemy się jednak dopiero na targach.

Targi IFA 2014 Coraz Bliżej, A Videotesty Już W Pociągu!

Warto też wspomnieć o wygodnych słuchawkach dla graczy Genius HS-G650. Oferują wysoką jakość dźwięku w grach, dzięki 40 mm głośnikom z wirtualnym dźwiękiem 7.1 Surround. Posiadają także wygodne oraz spore nauszniki.

Genius słuchawki HS-G650

Genius pokaże również urządzenia codziennego użytku, jak i akcesoria do biegania czy ćwiczeń, a także kilka gadżetów do najnowszych smartfonów lub tabletów.

Jeżeli będziecie na targach, to stoisko firmy Genius znajdziecie w hali nr 17.

blog comments powered by Disqus
Gamingowy i Mobilny Sprzęt Genius Na Targach IFA 2014