PODPOWIEDZI:

Modecom FreeWAY TAB 7.0 – tablet i nawigacja w jednym

Modecom FreeWAY TAB 7.0 – tablet i nawigacja w jednym

Modecom wprowadza do swojej oferty tablet multimedialny i nawigację GPS w jednym – model FreeWAY TAB 7.0. Produkt skierowany jest do osób szukających wielofunkcyjnego urządzenia, które pozwoli im czerpać przyjemność z bogactwa multimedialnego świata.

FreeWAY TAB 7.0 to najnowszy produkt w ofercie polskiego producenta sprzętu komputerowego firmy Modecom, który przeznaczony jest do pracy w charakterze urządzenia wielofunkcyjnego. Szeroki wachlarz funkcji multimedialnych oraz wysokiej klasy 7-calowy wyświetlacz sprawiają, że produkt ten zdobędzie uznanie zarówno wśród użytkowników klasycznych nawigacji, jak i miłośników nowych, zaawansowanych technologicznie tabletów multimedialnych. Urządzenie pracuje w oparciu o stabilny system operacyjny Google Android 2.3 z dostępem do platformy multimedialnej Android Market na której można znaleźć tysiące aplikacji, w tym wiele darmowych. Jak podaje producent już wkrótce pojawi się możliwość aktualizacji systemu do wersji 4.0 ICS.

Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej klasy oraz bardzo wydajny procesor ALLWINNER A10 1 GHz, który zapewnia efektywne przetwarzanie oraz obliczanie tras, pozwalając jednocześnie użytkownikowi cieszyć się zaawansowanymi funkcjami tabletu. Wbudowany w urządzenie akcelerator grafiki 3D pozwala na czerpanie przyjemności z gier opartych na grafice trójwymiarowej. Z kolei umiejscowione w bocznej części złącze HDMI umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzenia do telewizora HD, tym samym czyniąc z niego przenośny odtwarzacz filmów. Wbudowana w urządzenie pamięci flash o pojemności 8GB, pozwala użytkownikowi na przechowywanie dużej ilości danych.

Modecom FreeWAY TAB 7.0

Producent zadbał również o to, aby obsługa urządzenia była bardzo łatwa, intuicyjna, a co najważniejsze przyjemna dla użytkownika. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowany we FreeWAY TAB 7.0, 5-punktowy pojemnościowy ekran, który umożliwia bardzo precyzyjnie sterowanie urządzeniem, co sprawdza się idealnie szczególnie podczas przeglądania stron internetowych, grania w gry, czy też korzystania z zaawansowanych aplikacji multimedialnych. Spośród innych tego typu urządzeń, FreeWAY TAB 7.0 wyróżnia się cienką szklana powłoką pokrywającą ekran. Zastosowanie tego typu powierzchni pozytywnie wpłynęło na komfort użytkowania sprzętu, nawet delikatne muśnięcie powoduje natychmiastową reakcję urządzenia.

W zestawie wraz z urządzeniem klient otrzyma uchwyt samochodowy, ładowarkę sieciową oraz ładowarkę samochodową. Produkt będzie dostępny w sprzedaży od maja 2012 r. Sugerowana cena MODECOM FreeWAY TAB 7.0 599zł, natomiast okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące.

blog comments powered by Disqus
Modecom FreeWAY TAB 7.0 – tablet i nawigacja w jednym