PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Epson EH-TW7400 - Profesjonalny projektor do kina domowego

Epson zaprasza do artystycznej kamienicy Jerozolima

Epson zaprasza do artystycznej kamienicy Jerozolima

W zabytkowej kamienicy, dawnym szpitalu dziecięcym Omega, w al. Jerozolimskich 57 w Warszawie powstaje Kulturalne Centrum Jerozolima, którego animatorem jest Bartosz Stroiński. Jest on twórcą takich miejsc jak Klub 5-10-15, Dolina Muminków czy klubokawiarni rowerowej OSIR. Działalność Centrum zainauguruje koncert YUMMY CAKE i Games People Play. Do wizualnej oprawy koncertu i innych działań wieczoru wykorzystane będą wysokiej jasności projektory 3LCD Epson serii G i Z. Koncert odbędzie się już w najbliższy, piątek 27 kwietnia br. początek o godzinie 21:00

Kulturalne centrum w zabytkowym budynku z 1912 r. w Al. Jerozolimskich 57 tworzy Bartosz Stroiński wspólnie z architektem Jerzym Funkiewiczem (wspólnikiem z Doliny Muminków) przy współpracy Jana Szyprzaka, Dagny Jędrzejczak, Andrzeja Pałysa i Pawła Krzoska. Bartosz Stroiński zapewnia, że do nowego Centrum przenosi to, co w 5-10-15 było najlepsze, ale nie będzie to żaden artystyczny squat. Ideą jest budowa całkiem nowej kulturalnej marki o nazwie Jerozolima. Bartosz Stroiński był współtwórcą rowerowej klubokawiarni OSiR na Tamce czy Doliny Muminków - plenerowego klubu w parku Na Książęcem.

epson logo

Na inauguracyjnym koncercie, w piątek 27 kwietnia br. wystąpią YUMMY CAKE oraz Games People Play. YUMMY CAKE to zespół spod znaku różowego pudla znany w kręgach niezależnej kultury od 2006 roku. Niespotykane na polskim rynku brzmienie YC wynika z połączenia syntezatorów i żywego rockandrollowego uderzenia, które na koncertach przeplata się electro i synthpopem. Stałym elementem show są visuale i elementy performatywne. (https://www.facebook.com/yummycakeband) Games People Play to elektroniczny duet, założony w początkach 2010 roku w Warszawie przez dwójkę multiinstrumentalistów (Talented Mr. Peter & Ana From Sweden). W swojej muzyce łączą melancholijny synthpop i ciężką, taneczną elektronikę. (https://soundcloud.com/gamespeopleplay) Wizaualizacje towarzyszące występom muzycznym będą prezentowane z wykorzystanie projektorów 3LCD Epson seria G i Z zapewniających najwyższą jakość obrazu – wierność i dynamikę kolorów oraz wysoką jasność.

blog comments powered by Disqus
Epson zaprasza do artystycznej kamienicy Jerozolima
Autor: Łukasz