PODPOWIEDZI:

myTAB 10 DualCore w trzech nowych wersjach obudowy – idealny na prezent komunijny.

myTAB 10 DualCore w trzech nowych wersjach obudowy – idealny na prezent komunijny.

myPhone - polski producent tabletów i telefonów komórkowych, z sukcesem wprowadził w marcu br. tablet myTAB 10 DualCore na rynek polski, za pośrednictwem sieci sprzedaży detalicznej Biedronka. Teraz urozmaica ofertę. Wprowadza do sprzedaży aż trzy nowe wersje tego tabletu, różniące się kolorami i zastosowanymi materiałami obudowy. Każda z nich to bardzo ciekawa propozycja na prezent komunijny.

Z największym zainteresowaniem mam chrzestnych dzieci przystępujących do pierwszej komunii spotka się wersja biała - w tym kolorze wykonano zarówno ramkę okalającą wyświetlacz, jak i tył obudowy z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Wersja ta najbardziej spodoba się również samym paniom.

Wielu osobom, a szczególnie tym lubiącym ergonomiczne rozwiązania spodoba się wersja czarna, z tyłem wykonanym z gumowanego plastiku. Jest najbardziej praktyczna, lepiej leży w dłoni i trudniej ją przypadkowo upuścić. Na tak wykonanej obudowie nie widać śladów po palcach i drobnych zarysowań

mytab10

Miłośników tradycyjnych rozwiązań najbardziej przekona trzecia - klasyczna - wersja obudowy. Wykonana została z tworzyw sztucznych w kolorze czarnym, a jej wyróżnikiem jest fortepianowy lakier „na wysoki połysk” pokrywający tylną część obudowy.

Pozostałe atrybuty myTAB 10 DualCore pozostają bez zmian – dwurdzeniowy procesor Cortex A9 (RockChip 3066, 1,6 GHz), czterordzeniowy procesor graficzny Mali 400 MP, pamięć RAM 1GB, 8GB pamięci wewnętrznej i port kart microSD, system Android 4.1 Jelly Bean, wyświetlacz 9,7” w układzie 4:3 o rozdzielczości 1024x768 pikseli z 10-punktowym trybem MultiTouch. myTAB 10 DualCore zasilany jest przez akumulator o podwyższonej pojemności (8000 mAh).

mytab10 2

Sugerowana cena detaliczna tabletu myTAB 10 DualCore – 599 złotych brutto.

Wszystkie tablety marki myTAB oraz akcesoria do nich posiadają niezbędne certyfikaty wymagane prawem europejskim.

blog comments powered by Disqus
myTAB 10 DualCore w trzech nowych wersjach obudowy – idealny na prezent komunijny.