PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Wzmocnij Swoje Wi-Fi z Urządzeniem Asus RP-AC68U!

Wzmocnij Swoje Wi-Fi z Urządzeniem Asus RP-AC68U!

Jeżeli nie jesteście do końca zadowolenie ze swojego sygnału Wi-Fi, to koniecznie poznajcie urządzenie Asus RP-AC68U. Jest to bowiem filigranowy wzmacniacz sygnału, który powinien każdego zadowolić. Więcej informacji o nim znajdziecie w poniższym newsie.

Asus RP-AC68U jest niewielkim, ale efektywnie pracującym wzmacniaczem sygnału Wi-Fi. Oferuje on łączną prędkość na poziomie 1900 Mb/s (600 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 1300 Mb/s na paśmie 5 GHz). Bez problemu będzie pracował z najnowszymi routerami 802.11ac, jak również z tymi działającymi w oparciu o starsze standardy Wi-Fi.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Rozgrywka online czy strumieniowanie HD przejdzie na zupełnie nowy poziom z omawianym wzmacniaczem. Warto wspomnieć, że wysoka efektywność pracy i kompaktowe rozmiary łączą się tu z prostą obsługą urządzenia.

Z pomocą przychodzą nawet diody LED, które wytypują najlepszą pozycję dla wzmacniacza - w oparciu o moc sygnału routera.

Zobacz też niesamowity router Asus RT-AC68U

Wzmacniacza sygnału Wi-Fi ASUS RP-AC68U pojawi się na naszym rynku już pod koniec marca. Cena wynosić będzie 679 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Wzmocnij Swoje Wi-Fi z Urządzeniem Asus RP-AC68U!