PODPOWIEDZI:

Nowa mapa Garmin – najbogatsza baza adresów w Polsce

Nowa mapa Garmin – najbogatsza baza adresów w Polsce

Garmin, światowy lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej prezentuje najnowszą wersję mapy City Navigator Europe, wzbogaconą o dokładniejsze dane dotyczące Polski.

W najnowszej wersji City Navigator Europe NT 2013.10 dodanych zostało ponad 800 000 punktów adresowych na terenie polskich miast, co łącznie daje kierowcom dostęp do bazy 3 380 909 adresów w kraju. Aktualne dane zapewniają użytkownikom nawigacji Garmin największą dostępną na rynku dokładność w wyszukiwaniu celu podróży.

Firma Garmin ma w planach do końca 2012 roku zwiększenie liczby punktów adresowych w mapach City Navigator Europe na terenie Polski do 3 500 000.

automapa_Garmin

Oprócz dodatkowych punktów adresowych najnowsza wersja mapy City Navigator Europe zapewnia pokrycie 675,986 km polskich dróg.

Do dyspozycji użytkowników nawigacji Garmin oddanych zostanie również 38 000 dodatkowych punktów użyteczności publicznej na terenie Polski, takich jak hotele, bankomaty, obiekty sportowe, kulturalne i inne.

Najnowsza wersja City Navigator Europe NT 2013.10 dostępna będzie w nawigacjach Garmin z serii nüvi, które zadebiutują na polskim rynku w kwietniu b.r.

blog comments powered by Disqus
Nowa mapa Garmin – najbogatsza baza adresów w Polsce