PODPOWIEDZI:

Klasyczny Unreal do zgarnięcia za darmo

Klasyczny Unreal do zgarnięcia za darmo

Każdy, kto się nieco pośpieszy, ma szansę na zdobycie całkowicie za darmo legendarnej gry komputerowej. Unreal, do tego w wersji Gold, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów gatunku FPS-ów. Ten tytuł przed laty przecierał szlaki dla współczesnych produkcji.

Wielki przebój z 1998 roku dziś jest dostępny jak darmowy produkt, ale przez ograniczony czas. Korzystając z platformy Steam lub GOG, możemy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów pobrać aplikację. Akcja promocyjna potrwa do godziny 19:00, 24 maja. Bez obaw, niemal starożytny już Unreal został dostosowany do najnowszych systemów operacyjnych, więc bez problemu uruchomimy go na dowolnym sprzęcie.

Aby skorzystać z promocji wystarczy dodać produkt do swojej biblioteki na wybranej platformie. Od tego momentu gra zostaje przypisana do konta użytkownika już na zawsze, bez żadnych opłat.

Ogromny wybór gier komputerowych - zamów z domu, odbierz w sklepie >>>

Gra jest dostępna w rozszerzonej wersji, a więc z dodatkiem Return to Na Pali. Dla nas oznacza to 47 solowych misji, 20 map multiplayerowych, 13 rodzajów uzbrojenia oraz niezliczoną ilość przeciwników do zmielenia. Grając w tą produkcję, możecie odczuć na co stawiali producenci gier komputerowych w ubiegłym wieku. W tym wypadku jest to mechanika rozgrywki oraz unikatowy klimat.

Czytaj także: Wiemy, kiedy Fortnite trafi na androida >>>

Ze względu na niepowstrzymany postęp technologiczny we wszystkich dziedzinach, gra może nie wydawać się atrakcyjna pod względem wizualnym, pomimo tego, że została podrasowana w tej kwestii. Musicie mi wierzyć na słowo, ale Unreal w momencie swojej premiery był czymś prawdziwie przełomowym. Grafika stała na tak wysokim poziomie, że dosłownie wyciskała wszystkie soki z ówczesnych komputerów.

Źródło: Steam, GOG

blog comments powered by Disqus
Klasyczny Unreal do zgarnięcia za darmo