PODPOWIEDZI:
Laptopy HP

Klasyczny Unreal do zgarnięcia za darmo

Klasyczny Unreal do zgarnięcia za darmo

Każdy, kto się nieco pośpieszy, ma szansę na zdobycie całkowicie za darmo legendarnej gry komputerowej. Unreal, do tego w wersji Gold, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów gatunku FPS-ów. Ten tytuł przed laty przecierał szlaki dla współczesnych produkcji.

Wielki przebój z 1998 roku dziś jest dostępny jak darmowy produkt, ale przez ograniczony czas. Korzystając z platformy Steam lub GOG, możemy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów pobrać aplikację. Akcja promocyjna potrwa do godziny 19:00, 24 maja. Bez obaw, niemal starożytny już Unreal został dostosowany do najnowszych systemów operacyjnych, więc bez problemu uruchomimy go na dowolnym sprzęcie.

Aby skorzystać z promocji wystarczy dodać produkt do swojej biblioteki na wybranej platformie. Od tego momentu gra zostaje przypisana do konta użytkownika już na zawsze, bez żadnych opłat.

Ogromny wybór gier komputerowych - zamów z domu, odbierz w sklepie >>>

Gra jest dostępna w rozszerzonej wersji, a więc z dodatkiem Return to Na Pali. Dla nas oznacza to 47 solowych misji, 20 map multiplayerowych, 13 rodzajów uzbrojenia oraz niezliczoną ilość przeciwników do zmielenia. Grając w tą produkcję, możecie odczuć na co stawiali producenci gier komputerowych w ubiegłym wieku. W tym wypadku jest to mechanika rozgrywki oraz unikatowy klimat.

Czytaj także: Wiemy, kiedy Fortnite trafi na androida >>>

Ze względu na niepowstrzymany postęp technologiczny we wszystkich dziedzinach, gra może nie wydawać się atrakcyjna pod względem wizualnym, pomimo tego, że została podrasowana w tej kwestii. Musicie mi wierzyć na słowo, ale Unreal w momencie swojej premiery był czymś prawdziwie przełomowym. Grafika stała na tak wysokim poziomie, że dosłownie wyciskała wszystkie soki z ówczesnych komputerów.

Źródło: Steam, GOG

blog comments powered by Disqus
Klasyczny Unreal do zgarnięcia za darmo