PODPOWIEDZI:

Panasonic prezentuje cienkie panele LCD o wysokiej jasności obrazu

Panasonic prezentuje cienkie panele LCD o wysokiej jasności obrazu

Panasonic rozszerzy ofertę profesjonalnych wyświetlaczy LCD o modele TH-70LF50 i TH-80LF50. Dwa nowe monitory o przekątnych 70- i 80- cali mają zaledwie 89 mm głębokości, co czyni je jednymi z najcieńszych w swojej klasie urządzeń dostępnych na rynku. Panele, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zastosowaniu w obiektach użyteczności publicznej, charakteryzują się dodatkowo wysoką jasnością obrazu, niewielką wagą oraz możliwością instalacji podsufitowej.

Wprowadzane na rynek monitory LCD - TH-70LF50 o przekątnej ekranu 70 cali i 80-calowy TH-80LF50, mają wysokie wskaźniki jasności (700cd/m2) oraz kontrastu (5.000:1), zapewniając bardzo dobrą widoczność i czytelność wyświetlanego obrazu niezależnie od kąta patrzenia. Nowe modele odznaczają się trwałą konstrukcją a zastosowane energooszczędne podświetlenie LED redukuje zużycie energii. Pozwala to na nieprzerwaną pracę urządzeń nawet przez 24 godziny na dobę. Ponadto panele mają niewielką wagę, co umożliwia ich podwieszenie na uchwytach sufitowych, zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.

Panasonic TH-80LF50

„Monitory TH-70LF50 i TH-80LF50 zostały opracowane z myślą o zastosowaniu w miejscach takich jak dworce kolejowe, lotniska, muzea czy centra handlowe. Dlatego w ich konstrukcji zostały użyte rozwiązania umożliwiające elastyczność przy doborze miejsca instalacji oraz zapewniające wyraźny obraz niezależnie od odległości czy kąta widzenia. Jesteśmy przekonani, że nasze monitory spotkają się z uznaniem użytkowników, którym zależy na tym aby prezentowane przez nich treści były zauważane w przestrzeni publicznej.” – mówi Dawid Laskowski, Sales & Marketing Manager z Panasonic.

Monitory TH-70LF50 i TH-80LF50 będą dostępne w Europie pod koniec 2012 roku.

blog comments powered by Disqus
Panasonic prezentuje cienkie panele LCD o wysokiej jasności obrazu