PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najtańsze polecane lodówki do 800 zł |TOP 5|

Oszczędność, ergonomia i styl - 17 modeli energooszczędnych lodówek Samsung z prezentami

Oszczędność, ergonomia i styl - 17 modeli energooszczędnych lodówek Samsung z prezentami

Każdy, kto zakupi lodówkę firmy Samsung z rodziny Grand lub Sveta otrzyma w prezencie nagrodę gwarantowaną w postaci dzbanka z filtrem Brita. To już kolejna odsłona akcji „Kupuj sprzęty, wygrywaj prezenty”, która potrwa do 30 czerwca. Z zasadami promocji, którą objęto 17 modeli lodówek, można zapoznać się na stronie www.prezenty.samsung.pl lub na ulotkach dostępnych w sklepach.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wypełnić w terminie 30 dni od daty zakupu formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie internetowej www.prezenty.samsung.pl lub na odwrocie ulotki, która dostępna będzie w sklepach.

Wśród objętych promocją lodówek, 10 należy do cenionej rodziny Grand, 5 do serii Sveta, a 2 modele przeznaczono do zabudowy. Niektóre modele sprzętów z rodziny Grand otrzymały jako pierwsze w Polsce klasę energetyczną A+++, ponieważ do pracy potrzebują o 60% energii mniej niż urządzenia z klasą A. Dzięki zastosowaniu diod LED zmniejszono też o 75% zapotrzebowanie na energię potrzebną do oświetlenia wnętrza lodówki. Wykorzystano w nich też technologię Samsung Smart Eco System, która wykorzystuje system czujników mierzących temperaturę oraz unikatowy, samoregulujący się kompresor Digital Inverter, utrzymujący stałą temperaturę w środku. Ponadto dzięki zastosowaniu autorskiej technologii firmy Samsung zwiększono o 60 litrów przestrzeń wewnątrz lodówki - jest to możliwe dzięki zmniejszeniu grubości ścianek. Jednocześnie wymiary zewnętrzne urządzenia pozostały bez zmian.

RL60GQERS

Lodówki z rodziny Grand imponują nie tylko swoim designem, ale także pojemnością i sprawnością działania. Dwa termostaty umożliwiają niezależną od siebie regulację temperatury w komorach przeznaczonych do przechowywania różnych rodzajów żywności. Można dostosować temperaturę w chłodziarce i zamrażarce indywidualnie do swoich potrzeb, a o odpowiedni poziom wilgotności powietrza, optymalny dla większości produktów żywnościowych, zadba system Multi Flow. Do dyspozycji mamy także wielofunkcyjną szufladę CoolSelect Zone. To niezależnie sterowana wielofunkcyjna komora, która umożliwia wybór temperatury w zakresie od -5 do 5˚C. Naturalne, białe oświetlenie wnętrza komory ułatwia znalezienie produktów o każdej porze dnia i nocy.

blog comments powered by Disqus
Oszczędność, ergonomia i styl - 17 modeli energooszczędnych lodówek Samsung z prezentami