PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

TomTom GO 1000 oraz GO 1005 już dostępne w Polsce!

TomTom GO 1000 oraz GO 1005 już dostępne w Polsce!

Najnowsze nawigacje zaawansowanej serii GO 1000 - modele GO 1000 i GO 1005 już dostępne w Polsce! Urządzenia oferują nowe, wygodne funkcje, super-szybką kalkulację tras oraz jeszcze bardziej intuicyjny wyświetlacz.

TomTom GO 1000 i GO 1005 są pierwszymi nawigacjami firmy TomTom wyposażonymi w zaawansowane funkcje wyświetlacza.
Umożliwiają one w łatwy sposób przybliżanie i oddalanie widoku mapy i przeglądanie menu za pomocą delikatnych dotknięć palcami. Ekran reaguje natychmiast, nawet na najlżejsze dotknięcie. Funkcja ta, w połączeniu z zaawansowanym interfejsem użytkownika, sprawia że nowa seria GO to prawdziwie interaktywne doświadczenie nawigacyjne. Dla lepszego i bardziej przejrzystego widoku trasy, a także łatwiejszego zarządzania nawigacją, TomTom GO 1005 został wyposażony w panoramiczny, dotykowy ekran o przekątnej 13 cm (5”).

alt text

Nowy ekran modeli GO 1000 oraz GO 1005 został wykonany z wysokiej jakości szkła, które umożliwia wyraźną, wygodną obserwację wyświetlanej mapy, nawet przy bardzo dużym nasłonecznieniu. Aby jeszcze bardziej ułatwić nawigowanie ale także istotnie zwiększyć bezpieczeństwo podróżowania, nowe modele TomTom zostały wyposażone także w funkcje kontroli głosem. Kierowca nie musi zatem odrywać dłoni od kierownicy a poszukiwany adres zostanie wprowadzony przy pomocy komendy głosowej.

Nowa seria GO została także wyposażona w najnowszy system mocowania TomTom. Magnetyczny uchwyt Easy Click pozwala na mocowanie i zdejmowanie urządzenia nawigacyjnego w prosty i komfortowy sposób. Wystarczy zbliżyć urządzenie GO do stacji dokującej i zostaje ono podłączone, tak aby kierowca mógł rozpocząć swoją podróż jeszcze szybciej i wygodniej.

alt text

TomTom GO 1000 zapewnia także użytkownikom preinstalowaną bazę foto radarów (TomTom Speed Cameras), także tych zgłoszonych przez innych użytkowników nawigacji TomTom. Dzięki temu kierowcy będą z wyprzedzeniem wiedzieć o zbliżaniu się do stref objętych ograniczeniem prędkości, co zapewni im bezpieczną i bezstresową podróż.

Ponadto, dzięki wydajnemu i szybkiemu procesorowi, kierowcy będą mogli cieszyć się błyskawiczną kalkulacją nowych tras, w tym technologii inteligentnego wyznaczania tras IQ Routes™, która wskaże dokładny czas podróży i dotarcia do wyznaczonego celu, na podstawie autentycznych pomiarów prędkości zebranych od milionów kierowców. Dodatkowo, każde urządzenie najnowszej serii GO, zapewnia rozbudowaną o nową grafikę i poszerzoną o dwa miliony kilometrów mapę 45 państw Europy.
Dzięki rozszerzonej bazie Użytecznych Miejsc (POI), zawierającej np. numery telefonów do firm oraz godziny ich pracy, kierowcy będą mieć pełny zakres lokalnych informacji niezależnie od miejsca, w których aktualnie się znajdują.

Z niezwykle innowacyjną funkcjonalnością oraz udoskonaloną łatwością obsługi, nowe nawigacje na nowo definiują pojęcie samochodowej nawigacji satelitarnej.

Modele TomTom GO 1000 i GO 1005 objęte są także dwuletnią, darmową aktualizacją map.

GO 1000 już w Polsce - video

TomTom GO 1000 i GO 1005 są dostępne w Polsce w sugerowanych cenach:
- TomTom GO 1000 – 999 PLN
- TomTom GO 1005 – 1299 PLN

blog comments powered by Disqus
TomTom GO 1000 oraz GO 1005 już dostępne w Polsce!