PODPOWIEDZI:

Pierwsze Materiały Promocyjne o Galaxy S7! Zaskoczenie czy Jego Brak?

Pierwsze Materiały Promocyjne o Galaxy S7! Zaskoczenie czy Jego Brak?

Samsung może zadziwiać... A także w ogóle tego nie robić. Czemu tak twierdzę? Pojawił się bowiem materiał wideo, który mówi nam dość sporo o Galaxy S7. Jego otoczka ciekawi, natomiast fakty o nowym flagowcu... Zostawię Wam to do oceny. Przeczytajcie poniższego newsa, by dowiedzieć się więcej.

Wydaje się, że pierwszy materiał wideo o najnowszym flagowcu koreańskiego giganta musi być jak najgłośniejszy, obecny wręcz wszędzie, a także bardzo komercyjny... Tym razem wcale tak nie jest, przynajmniej moim zdaniem.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Pierwszy filmik o Galaxy S7 pojawił się za sprawą indonezyjskiego oddziału Samsunga. Jest to nie lada zaskoczenie, gdyż rynek tego kraju jest dość niszowy dla koreańskiego producenta. Nie będę się jednak o tym rozpisywał, zobaczcie przede wszystkimsam filmik (jest on niepubliczny):

Czas na analizę najnowszych faktów nt Galaxy S7. Wytrzyma on przebywanie w dość mocnym deszczu, co jednak nie jest gwarancją jego całkowitej wodoodporności.

Galaxy S6 32 GB w dobrej cenie!

Rozczarowaniem jest dla mnie design, który nie wnosi nic do nowego do serii. Będzie tu możliwość bezprzewodowego ładowania oraz integralność z popularnym smartwatchem Gear S2.

Koniecznie trzeba wspomnieć, że już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielki event Samsunga "Unpacked". Po nim znaków zapytania będzie z pewnością mniej, także czekajcie na kolejne gorące newsy dotyczące Galaxy S7!

blog comments powered by Disqus
Pierwsze Materiały Promocyjne o Galaxy S7! Zaskoczenie czy Jego Brak?