PODPOWIEDZI:

2-megapikselowa kamera COMPRO IP550 - Dwudziestoczterogodzinny monitoring Twojego domu

2-megapikselowa kamera COMPRO IP550 - Dwudziestoczterogodzinny monitoring Twojego domu

Compro Technology, firma założona w 1988 roku produkująca wysokiej klasy sprzęt audio/wideo oraz IP, przedstawia nową kamerę PTZ – model IP550, która posiada 2-megapikselowy sensor optyczny oraz pozwala na obrót o 340 stopni w poziomie oraz o 90 stopni w pionie. Diody LED znajdujące się w urządzeniu pozwalają na skuteczne nagrywanie obrazu również w przypadku, gdy nie występuje dostateczna ilość światła.

Ogromna powierzchnia podglądu z 2-megapikselową rozdzielczością

Rozdzielczość w jakości HD pozwala na dostrzeżenie większej ilości szczegółów niż ma się to w przypadku kamer o niższej rozdzielczości. W porównaniu do klasycznych kamer CCTV, 2-megapikselowa rozdzielczość wypada o niebo lepiej.

Nagrywanie zarówno w dzień jak i w nocy dzięki diodom LED

Kamera wyposażona jest w 12 diod IR LED oraz czujnik światła, dzięki czemu jest w stanie sama wykryć niedobór oświetlenia oraz uruchomić odpowiedni tryb nagrywania.

Mechaniczny filtr IR-CUT

Wbudowany mechaniczny filtr IR-CUT umieszczony z przodu kamery pozwala na odfiltrowanie światła podczerwonego podczas nagrywania w dzień, dzięki czemu nagrywany obraz posiada lepiej odwzorowane kolory. Wraz ze zmianą warunków oświetleniowych, filtr IR-Cut jest automatycznie wyłączany, dzięki czemu możliwy jest podgląd nocy z wykorzystaniem diod podczerwieni.

COMPRO IP550

Mechaniczna zmiana kąta nachylenia kamery

Kamera posiada możliwość obrotu o 340stopni w poziomie oraz o 9 stopni w pionie, cały ten proces jest obsługiwany z poziomu panelu administracyjnego. Maksymalna prędkość obrotu o 90 stopni wynosi jedną sekundę, dzięki czemu urządzenie to idealnie nadaje się do wykorzystania np. w marketach.

Funkcjonalność Plug-n-Play

W przeciwieństwie do kamer innych producentów IP550 nie wymaga obszernej wiedzy z zakresu sieci, by móc ją podłączyć. Ponadto, nie jest wymagana nawet konfiguracja rutera – by podłączyć kamerkę, wystarczy tylko wpiąć kable i już można cieszyć się obserwowanym obrazem.

Slot na karty microSDHC

Wbudowany slot na karty microSDHC pozwala na przechowywanie bezpośrednio w kamerze zdjęć oraz filmów. Dostęp do tych danych można uzyskać z każdego komputera. Kamera wykonuje zdjęcia oraz nagrania w przypadku nietypowych zachowań.

COMPRO IP550 3

Kompletne rozwiązanie monitoringu IP

Kamera IP550 posiada w zestawie wiele przydatnych aplikacji, tj. iWizard – jest to inteligentny instalator kamer oraz narzędzie do zamiany skomplikowanej instalacji kamer IP w jedno proste rozwiązanie. Kolejną aplikacją jest WebVUer – prosty interfejs dla przeglądarek internetowych takich jak Internet Explorer, Firefox, Safari oraz Google Chrome. WebVUer pozwala na strumieniowanie obrazu w formacie MJPEG dla aplikacji mobilnych, takich jak smartfony, iPhone, BlackBerry i inne. Następnym oprogramowaniem dołączonym do kamerki jest ComproView, który pozwala na zarządzanie maksymalnie 32 kamerami jednocześnie.

blog comments powered by Disqus
2-megapikselowa kamera COMPRO IP550 - Dwudziestoczterogodzinny monitoring Twojego domu