PODPOWIEDZI:

Słuchawki Sennheiser do Xbox zdobywają prestiżową nagrodę Red Dot 2012!

Słuchawki Sennheiser do Xbox zdobywają prestiżową nagrodę Red Dot 2012!

Słuchawki Sennheiser X 320 na konsolę Xbox zdobywają nagrodę Red Dot Design Award 2012 za połączenie atrakcyjnego wzornictwa z niezwykłej jakości dźwiękiem, komfortem oraz łatwością obsługi.

Firma Sennheiser ponownie łączy doskonały wygląd z dźwiękiem. Słuchawki X 320 dla graczy otrzymały nagrodę Red Dot 2012. Detale, takie jak gładka powierzchnia i zielony pierścień aluminiowy oraz wspaniały dźwięk i wygoda, przekonały niezależne jury w międzynarodowym składzie 30 ekspertów, że wzornictwo X 320 jest w najdoskonalszej formie.

Sennheiser X 320

Słuchawki X 320 to więcej niż dobry wygląd. Stworzone dla domowych graczy, którzy szukają jakości i stylu, wzmocnionego dźwięku i rozszerzonych basów. To sprawia, że wrażenia w trakcie grania są jeszcze bardziej intensywne. Podwójne sterowanie głośnością znajduje się na przewodzie i umożliwia niezależną regulację poziomów dźwięku gry i rozmowy z współgraczami. Ponadto profesjonalny mikrofon eliminujący szum zapewnia nieskazitelnie czystą komunikację. X 320 są również bardzo wygodne. Wynika to z otwartej konstrukcji, która nie powoduje nagrzewania się głowy przez wiele godzin grania, oraz nauszników CircleFlex. Nauszniki obracają się i automatycznie dopasowują do głowy, dostarczając porywających wrażeń z grania.

W tym roku ponad 4500 uczestników spośród 58 państw i regionów współzawodniczyło o nagrodę Red Dot w kategorii wzornictwa produktowego w największym na świecie konkursie dla projektantów.

blog comments powered by Disqus
Słuchawki Sennheiser do Xbox zdobywają prestiżową nagrodę Red Dot 2012!