PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telewizor vs Monitor - Co lepsze do grania?

Monitor AOC e2251Fwu z zasilaniem USB juz dostepny

Monitor AOC e2251Fwu z zasilaniem USB juz dostepny

Monitor AOC e2251Fwu jest już dostępny w Polsce. Ten model Full HD o przekątnej 21,5 cala korzysta z jednego przewodu USB zarówno do odbioru sygnału, jak i do zasilania, przy poborze mocy zaledwie 8 W.

Innowacją modelu e2251Fwu jest zastosowanie pojedynczego przewodu USB, który służy jednocześnie do transmisji sygnału oraz do zasilania. Złącze USB eliminuje konieczność stosowania zasilacza, dzięki czemu monitor ułatwia korzystanie i łączność z różnego rodzaju urządzeniami. Laptop, MacBook, notebook, netbook czy tablet – do każdego z nich można z łatwością podłączyć monitor bez dodatkowych kabli.

Supercienki model o proporcjach ekranu 16:9 z podświetleniem LED ma rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Przy czasie reakcji tylko 5 ms i typowym kontraście 800:1, AOC e2251Fwu świetnie sprawdzi się nie tylko w pracy biurowej, ale z pewnością spełni wymagania doskonałego obrazu graczy i kinomanów.. Monitor wykorzystuje energooszczędne podświetlenie LED, a podczas typowej pracy zużywa tylko 8 W. Monitor ma przekątną 21,5 cala.

aoc e2251Fwu

Monitor ma łatwą w demontażu podstawę, którą można zdjąć w kilka sekund. Bez niej model może służyć jako stylowa, dużą ramka cyfrowa lub ekran do prezentacji.

Efektywność zużycia zasobów i oszczędność energii mają dla AOC bardzo duże znaczenie. Dzięki energooszczędnej technologii podświetlenia LED ten model spełnia wymagania wielu norm ochrony środowiska, jak ENERGY STAR 5.0 i EPEAT Silver. Jak wszystkie inne monitory AOC, także i e2251Fwu produkowany jest całkowicie bez użycia rtęci.

AOC e2251Fwu

Monitor e2251Fwu jest kompatybilny z komputerami PC i Mac i jest już w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 778 zł.

blog comments powered by Disqus
Monitor AOC e2251Fwu z zasilaniem USB juz dostepny
Autor: Łukasz