PODPOWIEDZI:

Sportowe lato w 3D z Panasonic!

Sportowe lato w 3D z Panasonic!

Panasonic rozpoczyna kampanię „Summer of Sports”, w ramach której zapewni transmisję 3D na żywo z popularnych wydarzeń sportowych. Kampania ruszyła 27 maja br. wraz z początkiem turnieju Roland Garros. Wyłącznymi partnerami projektu w Polsce są Eurosport i platforma cyfrowa CYFRA+.

W ramach kampanii Panasonic udostępnia na terenie całej Polski transmisję 3D na żywo z kortów Roland Garros w 96 sklepach dystrybuujących telewizory Panasonic. Klienci mają okazję kibicować swoim faworytom na specjalnie zaprojektowanych w tym celu stoiskach. Transmisje dostępne są także przez 24 godziny na dobę w kanale CANAL+ 3D dla abonentów CYFRY+ posiadających w domu odpowiedni odbiornik.

Przekaz w 3D obejmuje mecze odbywające się na korcie centralnym w trakcie całego turnieju w dniach 27 maja – 10 czerwca. W dniach 27 maja – 4 czerwca transmisje na żywo będą się rozpoczynać o godz. 11:00, a kończyć ok. 20:30, a od 5 do 8 czerwca (ćwierćfinały i półfinały) od godz. 14:00. Finały kobiet i mężczyzn odbędą się kolejno 9 i 10 czerwca o godz. 15:00. Dla osób, które w czasie transmisji na żywo nie będą mogły obejrzeć wybranego przez siebie spotkania emitowane będą również powtórki.

panasonic

Iwona Burzyńska, Panasonic PR Manager Poland & Baltics mówi: „Panasonic to lider w dziedzinie nowych technologii i rozwiązań 3D, dlatego bardzo się cieszymy, że możemy zaoferować naszym klientom wyjątkowe, sportowe wrażenia w 3D. Jako wieloletni sponsor Igrzysk Olimpijskich, które Panasonic wspiera między innymi użyczając zaawansowanych technologii wizualnych, możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości transmisji z wydarzeń sportowych najwyższej rangi. W ramach kampanii „Summer of Sports” dzielimy się tymi doświadczeniami i sportową pasją z naszymi klientami oferując im nowatorskie rozwiązania 3D i najwyższy standard transmisji na żywo.”

Elementem kampanii Panasonic skoncentrowanej wokół najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu jest również poprzedzająca Igrzyska, trwająca do 30 czerwca br. Promocja Olimpijska, w której do wygrania jest wyjazd na Olimpiadę do Londynu oraz wyposażenie mieszkania w sprzęt Panasonic. Za samą rejestrację w konkursie można zdobyć jedną z 10 000 limitowanych olimpijskich koszulek. Szczegóły i rejestracja na stronie www.olimpiada.panasonic.pl oraz w zakładce „Panasonic – Włącz się do gry!” https://www.facebook.com/panasonicpolska

blog comments powered by Disqus
Sportowe lato w 3D z Panasonic!