PODPOWIEDZI:

Maurus zawitał do Polski

Maurus zawitał do Polski

W polskich sklepach debiutuje kolejny produkt z nowej serii GX Gaming, która jest adresowana do graczy. Po słuchawkach Lychas, do sprzedaży trafia mysz o nazwie Maurus. Wyposażono ją w 5 przycisków oraz precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości 3500 DPI.

Gamingowa mysz Genius Maurus oferuje czas reakcji na poziomie 1 ms. Ponadto, umożliwia zmianę rozdzielczości „w locie”. Użytkownik może wybierać pomiędzy czterema dostępnymi ustawieniami DPI: 450, 900, 1800 i 3500.

Dedykowane oprogramowanie o nazwie Scorpion pozwala w pełni wykorzystać możliwości nowego gryzonia. Dzięki niemu gracz może stworzyć nawet 21 makr, które są zapisywane w pamięci urządzenia.

Maurus został dodatkowo obciążony metalowymi odważnikami o wadze 20 gramów. Z komputerem komunikuje się za pośrednictwem interfejsu USB, natomiast dołączone oprogramowanie wymaga systemu z rodziny Windows (7/Vista/XP).

Maurus 1

W zestawie, oprócz samej myszy, znajdziemy płytę CD z dedykowanym oprogramowaniem Scorpion oraz skróconą instrukcję obsługi.

Seria GX Gaming swoją europejską premierę miała podczas tegorocznych targów CeBIT. Obecnie nowe produkty sukcesywnie trafiają do polskich sklepów. Na rynku są już dostępne m.in. słuchawki HS-G550 Lychas.

Mysz Genius Maurus objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana, polska cena detaliczna wynosi 89,99 zł.

blog comments powered by Disqus
Maurus zawitał do Polski