PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon z pojemną baterią?

ASUS Transformer Pad Infinity i ASUS PadFone nagrodzone na targach Computex 2012

ASUS Transformer Pad Infinity i ASUS PadFone nagrodzone na targach Computex 2012

Dwa urządzenia firmy ASUS otrzymały Złote nagrody Computex 2012 Best Choice. Komisja Computex Best Choice przyznała tabletowi Transformer Pad Infinity nagrodę Computex 2012 Best Choice w kategorii Komputery i systemy. ASUS PadFone otrzymał takie samo wyróżnienie w kategorii Innowacyjne urządzenia mobilne. Nagrodzone urządzenia doskonale oddają hasło Zadowolenie klienta 2.0, którym kieruje się ASUS projektując swoje produkty.

Złota nagroda w kategorii Komputery i systemy: Seria ASUS Transformer Pad Infinity

Seria Transformer Pad Infinity to pierwsze na świecie tablety Full HD z łącznością 4G LTE i Wi-Fi. Dzięki wyświetlaczowi Super IPS+ o rozdzielczości 1920x1200 i technologii ASUS SonicMaster zapewniają zarówno doskonały dźwięk i obraz. Szkło Corning Gorilla Glass 2 skutecznie chroni tablet przed uszkodzeniem.

Model 4G LTE oparto na potężnym, dwurdzeniowym procesorze Qualcomm MSM 8960 Snapdragon S4 Krait. Dzięki niemu możliwe jest pobieranie i wysyłanie danych z prędkością (odpowiednio) 100Mbps oraz 50Mbps. Transformer Pad Infinity posiada przednią kamerę 2Mpix do prowadzenia wideokonferencji oraz tylną kamerę 8Mpix (wyposażoną w przesłonę F2.2, 5-częściowy obiektyw i lampę błyskową LED), która umożliwia robienie zdjęć wysokiej jakości również w warunkach słabego oświetlenia.

ASUS PadFone

Złota nagroda w kategorii Innowacyjne urządzenia mobilne: ASUS PadFone

ASUS PadFone to w pełni funkcjonalny smartfon z systemem operacyjnym Android Ice Cream Sandwich i ekranem 4,3”, który można podłączyć do stacji dokującej ASUS PadFone Station. Dzięki stacji dokującej smartfon staje się tabletem o przekątnej ekranu 10,1” z systemem operacyjnym Android ICS i możliwością prowadzenia rozmów nawet przez 63 godziny.

Dzięki doskonałemu wyświetlaczowi Super AMOLED qHD i potężnemu, dwurdzeniowemu procesorowi 1.5GHz Qualcomm Snapdragon S4, ASUS PadFone doskonale sprawdza się nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach. Unikatowa technologia DynamicDisplay umożliwia szybkie przechodzenie wyświetlacza pomiędzy trybem smartfona i tabletu, podczas gdy aplikacje są automatycznie dostosowywane do danych rozmiarów ekranu.

PadFone po podłączeniu do stacji dokującej może korzystać z jej pamięci masowej i procesora, a dodatkowo jest przez nią ładowany. Stacja dokująca PadFone Station posiada własną dołączaną klawiaturę - PadFone Station Dock - spełniającą potrzeby bardziej wymagających użytkowników.

blog comments powered by Disqus
ASUS Transformer Pad Infinity i ASUS PadFone nagrodzone na targach Computex 2012
Autor: Łukasz