PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Ekspresów kolbowych do kawy

Oficjalne podsumowania targów CES 2012 potwierdzają rekordową liczbę wystawców i uczestników

Oficjalne podsumowania targów CES 2012 potwierdzają rekordową liczbę wystawców i uczestników

Consumer Electronics Association (CEA), organizator międzynarodowych targów CES ogłosił, że w tym roku swoje produkty technologiczne zaprezentowało 3 319 wystawców z całego świata. Oznacza to, że ich liczba wzrosła o 22% w porównaniu z rokiem 2011. Rekordowa okazała się także liczba międzynarodowych uczestników wydarzenia. W targach udział wzięło 35 734 osoby pochodzące ze 150 krajów, co oznacza 13% wzrost w stosunku do poprzedniego roku. Niezależne badanie, które zostało przeprowadzone przez Veris Consulting LLC, potwierdziło pozycję CES jako najistotniejszego wydarzenia technologicznego na świecie i największych, corocznych targów w Północnej Ameryce.

Audyt firmy Veris potwierdził, że CES przyciąga liderów z różnorodnych obszarów biznesu, włączając w to rozrywkę, handel detaliczny oraz inżynierię. Na tegoroczny CES przybyło ponad 12 000 organizacji handlu detalicznego, 5 000 producentów i 6 000 firm inżynierskich. Co więcej, po programie Entertainment Matters na zeszłorocznych targach, ponad 32 000 uczestników przemysłu rozrywkowego powróciło także na tegoroczną edycję. Co roku wpływowe media i analitycy uczestniczą w targach CES, aby móc zdać relację z najnowszych trendów i technologii w dziedzinie elektroniki. W CES 2012 udział wzięło 5 000 przedstawicieli mediów i analityków przemysłowych, a obecność w mediach, w stosunku do poprzedniej edycji targów, wzrosła o 35%.

CES

Targi CES zostały okrzyknięte przez magazyn Trade Show Executive „Najbardziej zielonymi Targami Ameryki Północnej”, a w tym roku CEA jeszcze bardziej zintensyfikowała wysiłki w zakresie recyklingu i zmian przeznaczenia surowców, przetwarzając aż 75% materiałów, które zostały użyte podczas CES 2012. Veris to firma certyfikowana do przeprowadzania tego typu badań przez Exhibition and Event Industry Audit Commission (EEIAC).

Trwają już przygotowania do kolejnej edycji targów – CES 2013 odbędą się w dniach 8-11 stycznia 2013 r. w Las Vegas.

blog comments powered by Disqus
Oficjalne podsumowania targów CES 2012 potwierdzają rekordową liczbę wystawców i uczestników
Autor: Łukasz