PODPOWIEDZI:

Compro wprowadza najmniejszą na świecie w pełni funkcjonalną sieciową kamerę 2-Megapixel

Compro wprowadza najmniejszą na świecie w pełni funkcjonalną sieciową kamerę 2-Megapixel

Compro Technology, znany producent urządzeń systemu nadzoru wideo IP, wprowadza na rynek najmniejszą na świecie w pełni funkcjonalną sieciową kamerę 2-Megapixel - Compro CS80. Najmniejsza w swojej klasie, Compro CS80 zamknięta w ultra kompaktowej obudowie wielkości wizytówki jest przeznaczona do systemów nadzoru w domu i w małych firmach, gdzie wygląd urządzenia jest bardzo ważny.

Compro CS80 posiada czujnik CMOS 2-megapixel i pozwala na przechwytywanie wyraźnych, żywych obrazów wideo w rozdzielczości do 1600 x 1200 pikseli przy 15 klatkach na sekundę. Aby zmniejszyć obciążenie sieci i umożliwić dostosowywanie jakości nagrania do własnych potrzeb, kamera CS80 wykorzystuje bardzo efektywną kompresję wideo H.264, a dodatkowo pozwala na przesyłanie podwójnego strumienia wideo. Obiektyw CS80 może być ręcznie ustawiany, taka by uzyskać najlepszą ostrość i żądane zbliżenie. Co więcej, 10xkrotny cyfrowy zoom pozwala na uzyskiwanie wysokiej jakości zbliżeń.

Compro CS80 to nie tylko pełna funkcjonalność i dobre parametry, ale również stylowy wygląd, pozwalający na umieszczenie urządzenia w domu czy biurze. Rozmiary kamery odpowiadają mniej więcej rozmiarom wizytówki. Niewielkie rozmiary CS80 pozwalają na umieszczenie jej w miejscach o ograniczonej przestrzeni, w domach, restauracjach, małych biurach, sklepikach, itd. Pomimo niewielkich rozmiarów, Compro CS80 gwarantuje doskonałą jakość obrazu.

Dodatkowo, instalacja i konfiguracja CS80 jest łatwa i nie wymaga wysiłku. Kamera oferuję instalację plug-n-play, bez potrzeby konfigurowania routera i umożliwia oglądanie przekazu z kamery przez Internet. Dodatkowo aplikacja na smartfony pozwala na bezpieczne zarządzanie i oglądanie obrazów z wielu kamer przez Internet.

Compro CS80

Dodatkowe funkcje CS80 to technologia progresywnego skanowania, detekcja ruchu, wysyłanie alertów SMS i e-mail, wbudowany mikrofon i łatwy montaż na ścianie. CS80 posiada również port USB do podłączenia opcjonalnego modułu WiFi. Co więcej nowa kamera w pełni współpracuje z rejestratorami wideo Compro pracującymi pod systemem Linux.

Compro CS80 jest już dostępna w sprzedaży. Pod poniższym linkiem znajduje się lista partnerów posiadających w ofercie produkty Compro. https://www.comprousa.com/en/surveillance/where_to_buy/where_to_buy.html

Podstawowe cechy

  • Małe wymiary, duża funkcjonalność
  • Cyfrowy zoom 10x krotny
  • Kompresja H.264 oraz MJPEG
  • Podwójny strumień wideo
  • Czujnik 2-megapixel / rozdzielczość HD
  • Aplikacja do zarządzania na smartphony
  • Wbudowany mikrofon
  • Detekcja ruchu
  • Możliwość rozbudowy o moduł 802.11 b/g/n WLAN
blog comments powered by Disqus
Compro wprowadza najmniejszą na świecie w pełni funkcjonalną sieciową kamerę 2-Megapixel