PODPOWIEDZI:

ASUS Chromebox - niewielki, ale funkcjonalny komputer

ASUS Chromebox - niewielki, ale funkcjonalny komputer

Asus zaprezentował właśnie bardzo ciekawe urządzenie. Jest nim kompaktowy komputer ASUS Chromebox, który został wyposażony w system operacyjny Google Chrome OS czy procesor Intel 4-tej generacji. Dowiedzcie się o nim więcej z naszego newsa.

ASUS Chromebox to niewielki, stylowy komputer, który jest prosty w konfiguracji, uruchamia się w ciągu kilku sekund, a także daje nam natychmiastowy dostęp do ulubionych aplikacji, gier i stron internetowych. Ma bardzo szerokie zastosowanie - może być narzędziem pracy, narzędziem edukacyjnym, a w wolnych chwilach centrum rozrywki, dzięki swej multimedialności. Dodatkowo mamy tu 100GB przestrzeni na Google Drive.

Zobacz test płyty głównej Asus Vanguard B85

Dużym plusem jest zastosowanie procesorów Intela 4-tej generacji, które zapewnią odpowiednią wydajność i płynność pracy. Chromebox zapewnia także dwupasmową łączność bezprzewodową 802.11 b/g/n oraz posiada cztery porty USB 3.0, Bluetooth 4.0 i czytnik kart SD.

ASUS Chromebox

Mamy też do dyspozycji wyjścia HDMI i DisplayPort, dzięki czemu można jednocześnie korzystać z dwóch monitorów. Kolejną zaletą jest obsługa rozdzielczości 4KJ/UHD 4K, a co za tym idzie, kompatybilność ze stacjonarnymi monitorami lub dużymi ekranami telewizorów.

Nie trzeba się też bać o bezpieczeństwo naszych danych - komputer posiada zintegrowaną ochronę przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i dokonuje automatycznych aktualizacji. Jest tu także opcja kontroli rodzicielskiej.

blog comments powered by Disqus
ASUS Chromebox - niewielki, ale funkcjonalny komputer