PODPOWIEDZI:

PHILIPS 239C4QHWAB - monitor z technologią Miracast

PHILIPS 239C4QHWAB - monitor z technologią Miracast

PHILIPS 239C4QHWAB to bardzo nowoczesny i multimedialny monitor, który ma 23 cale. wyróżnia się on technologią Miracast, która zapewnia bezprzewodowe wyświetlanie materiałów Full HD bezpośrednio z kompatybilnych urządzeń mobilnych opartych na systemie Android. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nim więcej.

PHILIPS 239C4QHWAB to nowy na rynku monitor Philipsa, który ma 23 cale i oferuje nam technologię Miracast. Co to oznacza? Możemy np. wyświetlić nagrany smartfonem filmik na ekranie monitora w bezprzewodowy sposób, w rozdzielczości Full HD. Przyda się to, gdy większej grupie (np. znajomym czy rodzinie) chcemy pokazać coś ciekawego.

Warto zaznaczyć, że technologia Miracast jest bardzo łatwa w obsłudze. Można ją uruchomić w prosty sposób – wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się na podstawce monitora oraz aktywować Miracast na tablecie lub smartfonie. Jest to swego rodzaju "wirtualny kabel HDMI".

Zobacz też recenzję monitora Philips 298P4

Wasz smartfon czy tablet nie obsługuje technologii Miracast? Nie szkodzi, bowiem jest tu jeszcze interfejs MHL. Do podłączenia służy tu złącze Mobile High Definition Link, które dodatkowo będzie ładowało nasze urządzenie mobilne.

PHILIPS 239C4QHWAB

Sama specyfikacja monitora PHILIPS 239C4QHWAB (inaczej Philips Blade 2) jest bardzo dobra. Monitor wyświetla obraz w rozdzielczości 1920×1080 (Full HD), w formacie 16:9, o kontraście 1000:1 oraz maksymalnej jasności 250 cd/m2. Dzięki zastosowanej matrycy IPS kąty widzenia wynoszą 178° zarówno w poziomie, jak i w pionie. Mamy tu także parę trybów pracy monitora - Biuro, Obraz, Rozrywka lub Oszczędność.

Nowy monitor Philipsa to także stylowy design oraz smukła obudowa. Błyszczące wykończenie z eleganckimi detalami nadaje temu modelowi nowoczesnego charakteru.

PHILIPS 239C4QHWAB jest też odpowiednio energooszczędny - w trybie włączenia pobiera zaledwie 20,3 W energii elektrycznej. Jego wymiary to 550×421×194 mm (z podstawą), a waga 4,15 kg.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora PHILIPS 239C4QHWAB wynosi 1259 zł brutto.

Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

blog comments powered by Disqus
PHILIPS 239C4QHWAB - monitor z technologią Miracast