PODPOWIEDZI:

Ustaw swój Blu-ray Panasonic BBT01 do pionu!

Ustaw swój Blu-ray Panasonic BBT01 do pionu!

Firma Panasonic, przedstawia najnowszy odtwarzacz FULL HD 3D Blu-ray Disc — DMP-BBT01, który zachwyca bogactwem funkcji, stylowym wzornictwem i kompaktowymi rozmiarami. Urządzenie można ustawić zarówno w pionie jak i w poziomie, dzięki czemu doskonale wkomponuje się ono w wystrój każdego pomieszczenia, stwarzając niepowtarzalne możliwości aranżacyjne.

Odtwarzacz Blu-ray Panasonic DMP-BBT01 charakteryzuje się niezwykłym, eleganckim wzornictwem oraz niewielkimi rozmiarami. Wysuwaną tackę na płyty zastąpiono w tym modelu ergonomicznym napędem szczelinowym, umożliwiającym wsuwanie płyt bezpośrednio do odtwarzacza, dzięki czemu model DMP-BBT01 jest znacznie łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż standardowe odtwarzacze Blu-ray. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest możliwość ustawienia go zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej.

Model Panasonic DMP-BBT01 dostarcza nie tylko doznań estetycznych, jest przede wszystkim znakomitym źródłem rozrywki, dzięki szerokiej gamie funkcji multimedialnych. Oprócz wysokiej jakości obrazu i dźwięku treści odtwarzanych w formacie Blu-ray, DVD, AVCHD, DivX, FLAC, mp3, MKV i innych, użytkownik zyskuje dostęp do platformy SmarTViera, która oferuje wybór różnorodnych aplikacji w tym popularnych serwisów typu wideo na żądanie (VOD), takich jak Iplex, Ipla, czy TVN Player gier oraz dostęp do serwisów społecznościowych takich jak Twitter, Facebook, YouTube i Skype.

Panasonic DMP-BBT01

Urządzenie posiada certyfikat DLNA dzięki czemu w prosty sposób integruje się z domową siecią LAN za pomocą wbudowanego modułu. Można na nim oglądać zdjęcia w formacie JPEG i MPO. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do multimediów przechowywanych na centralnym serwerze niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu aktualnie się znajdują, a także przeglądać je i wyświetlać bez konieczności odczytywania danych z dysku przenośnego.

Do modelu DMP-BBT01 dołączony jest pilot z polem dotykowym (touchpad), który zapewnia intuicyjną obsługę urządzenia. Blu-ray DMP-BBT01 może być również sterowany za pomocą smartfona: iPhona, Blackberry i innych z systemem Android. Więcej o modelu na stronie Panasonic.

Rekomendowana cena brutto odtwarzacza wynosi 1399 PLN.

blog comments powered by Disqus
Ustaw swój Blu-ray Panasonic BBT01 do pionu!