PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Najpojemniejszych czajników elektrycznych

AutoMapa Polska iOS 3.3 z najnowszymi mapami już dostępna w AppStore!

AutoMapa Polska iOS 3.3 z najnowszymi mapami już dostępna w AppStore!

Nowe mapy uwzględniające ponad 3300 kilometrów nowych dróg, uaktualnione siatki dróg wokół największych inwestycji drogowych i tysiące nowych danych od użytkowników!. AutoMapa AutoMapa iOS 3.3 z najnowszymi mapami Polski już dostępna w AppStore!

Użytkownicy AutoMapy iOS mogą już skorzystać z nowych, niezwykle aktualnych mapy nawigacyjnych Polski datowanych na czerwiec 2012 roku. Pojawia się w nich ponad 3300 kilometrów nowych dróg oraz inwestycji, w tym znaczna część gotowych do odblokowania poprzez technologię LiveDrive! w chwili ich faktycznego oddania do użytku. Dodatkowo, blisko 3000 kolejnych miejscowości zyskało precyzyjne dane o organizacji ruchu a także uwzględniono tysiące nowych danych zgłoszonych zarówno przez użytkowników AutoMapy, jak i osoby aktywnie korzystające z serwisów Targeo.pl i Miplo. Między innymi dzięki temu liczba Użytecznych Punktów (POI) znacznie przekroczyła poziom 640 tysięcy a mapy wzbogaciły się o wiele szczegółowych danych.

AutoMapa iOS jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze. Również wtedy, gdy nie ma zasięgu ani GSM ani Wi-Fi. Jeśli jednak jest dostęp do sieci, wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczną zmianę kierunkowości ulic czy ich czasowe zamykanie i otwieranie. Po zakończeniu Mistrzostw Europy w piłce nożnej, wiele zamkniętych przez ten czas dróg, zostanie ponownie otwartych. Gdy tylko tak się stanie, użytkownicy AutoMapy iOS znajdą odzwierciedlenie tego stanu w swoich mapach.

AutoMapa Polska iOS 3.3

“Cieszy nas fakt, że udało się błyskawicznie przeprowadzić proces autoryzacji nowej wersji AutoMapy iOS przez Apple i już w kilka dni po premierze naszych najnowszych map mogą z nich skorzystać użytkownicy iPhone i iPadów. Dzięki temu AutoMapa iOS będzie idealnym i najaktualniejszym przewodnikiem podczas wakacyjnych wypraw.” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Najnowsze mapy udostępnione przez AutoMapę zostały jednocześnie wykorzystane w serwisie lokalizacyjnym Targeo.pl. Dzięki nim aktualizacja danych o ruchu drogowym wykorzystywanych przez system AutoMapa/ Targeo Traffic będzie jeszcze szybsza i sprawniejsza. Jak zawsze, na stronach Targeo.pl możliwe jest również sprawdzenie aktualnego natężenia ruchu drogowego oraz prognoz na kolejny dzień. . Najnowsza aktualizacja map jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników AutoMapy iOS posiadających ważną subskrypcję. AutoMapa iOS dostępna jest dla urządzeń iPhone 3GS, 4 i 4S oraz dla urządzeń iPad 3G i 4G i pobrać ją można bezpośrednio z AppStore.

blog comments powered by Disqus
AutoMapa Polska iOS 3.3 z najnowszymi mapami już dostępna w AppStore!
Autor: Łukasz