PODPOWIEDZI:

Okap - Czysty zysk

Okap - Czysty zysk

Kuchnia to miejsce szczególne w każdym domu. Przeznaczone jest nie tylko do gotowania, ale również przechowywania jedzenia dla całej rodziny. Oznacza to, że powinniśmy szczególnie zadbać o jego czystość i porządek. Bakterie, drobnoustroje i kurz mogą niekorzystnie wpływać na organizm człowieka i powodować wiele chorób. Warto więc zastanowić się, jak zamierzamy wyposażyć naszą kuchnię, by ułatwić sobie codzienne obowiązki. Jednym z podstawowych urządzeń, niezbędnych w każdej kuchni powinien być okap, który nie tylko pozwala pochłonąć nieprzyjemne zapachy, ale również umożliwia filtrowanie powietrza. Dzięki modelowi 90-OV-22 firmy MPM możemy być pewni, że jedzenie przyrządzane w naszym mieszkaniu jest zdrowe i bezpieczne.

Częste mycie, odkurzanie i wietrzenie kuchni to dziś konieczność. Rosnąca liczba alergenów sprawia, że nasze zdrowie coraz bardziej uzależnione jest od sposobu życia jaki prowadzimy. Mając to na uwadze, urządzenie firmy MPMwykonane jest z łatwych do utrzymania w czystości elementów z lakierowanej blachy i szkła. Trójstopniowy zakres regulacji mocy umożliwia dobór odpowiedniego poziomu działania do intensywności gotowania. Halogenowe oświetlenie pozwala zachować pełną kontrolę nad stopniem przygotowania potraw. Dodatkowo, aluminiowy filtr zapewnia wysoki stopień oczyszczenia powietrza.

W połączeniu z wydajnością na poziome 520 m3/h, otrzymujemy bardzo użyteczny i ekonomiczny sprzęt. Wielką zaletą okapu jest możliwość zamontowania filtra węglowego, który nie tylko doskonale usuwa nadmiar wilgoci i tłuszczu, ale również pozwala na walkę z większością szkodliwych substancji. Dzięki niemu, urządzenie może pełnić rolę pochłaniacza, rozszerzając tym samym obszar możliwości użytkowania.

MPM-90-OV-22

Dzięki oryginalnemu i stylowemu wzornictwu, okap firmy MPM z łatwością dopasuje się do każdego rodzaju kuchni. Szerokość (90 cm.) gwarantuje, że okap doskonale pochłania powietrze również z okolic kuchenki, co czyni go jeszcze bardziej efektywnym. Połączenie szkła i lakierowanej blachy doskonale wkomponuje się w każdą nowoczesną aranżację. Równie dobrze uzupełni on tradycyjne kuchnie, stając się ciekawym, kontrastowym wyróżnikiem. Staranne wykończenie i dbałość o detale sprawiają, że stanowi on doskonały wybór, dla wszystkich, ceniących produkty najwyższej jakości.

Jak wybrać okap >>>>

Okap MPM-90-OV-22

Cena: 599 zł

Parametry techniczne:

● Masa urządzenia netto: 7,26 kg

● Masa urządzenia brutto: 9,13 kg

● Wydajność: 520 m3/h

● Oświetlenie: 2x35 W

blog comments powered by Disqus