PODPOWIEDZI:

Skiny Morpho, czyli sztuka dla elektroniki

Skiny Morpho, czyli sztuka dla elektroniki

Telefonów komórkowych jest w Polsce niemal tyle samo, co obywateli. Większość urządzeń jest jednak do siebie bliźniaczo podobna. Radzimy, jak sprawić, aby komórka, laptop, tablet czy smartfon stały się niepowtarzalne. Tak samo, jak ich właściciel.

Widelec i komórka

Przedmioty codziennego użytku powinny posiadać nie tylko odpowiednie funkcjonalności, ale też wartość estetyczną. Logo firmy, widelec, telefon komórkowy czy laptop – wszystkie te przedmioty są projektowane w taki sposób, aby mieć przemyślany, wygodny i funkcjonalny kształt.

  • Dzięki wzornictwu przedmioty, których używamy są nie tylko funkcjonalne, ale także ładne – uważa Paweł Laskowski, właściciel MorphoSkins.pl, sklepu internetowego, w którym użytkownicy mogą zmienić design telefonu komórkowego, laptopa czy tabletu za pomocą własnoręcznie zaprojektowanego skina.

  • Jednak przedmioty z jednej linii produkcyjnej i tworzone według tego samego wzoru są identyczne. Nasze skiny umożliwiają personalizację przedmiotów codziennego użytku. Można je zaprojektować według własnego pomysłu a następnie przykleić na wybrane urządzenie, czyniąc je niepowtarzalnym – dodaje.

MorphoSkinsPL

6 miliardów telefonów

Na świecie jest obecnie 5,6 mld „klasycznych” telefonów komórkowych i 835 mln smartfonów. Z badań przeprowadzonych przez firmę Ericsson w 2010 roku wynika, że liczba abonamentów wzrasta codziennie o 2 mln. Wobec tak dużej liczby podobnych lub wręcz identycznych przedmiotów, chęć wyróżnienia swojego urządzenia spośród reszty nie wydaje się być czymś ekstrawaganckim.

Za pomocą skina Morpho można przedstawić swoje hobby, pochwalić się grafikami własnego autorstwa czy zaprezentować ulubiony obraz. Laptop ze skinem Morpho pełni funkcję nie tylko użytkową, jest również estetyczny i dopasowany do charakteru i gustu właściciela.

blog comments powered by Disqus
Skiny Morpho, czyli sztuka dla elektroniki