PODPOWIEDZI:

Mundial na biurku? To możliwe z podkładkami Natec!

Mundial na biurku? To możliwe z podkładkami Natec!

Już za 5 dni Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej! Najwyższy czas odpowiednio się do nich przygotować. Nie wiesz jak wyglądają grupy? A może chcesz poznać dokładną drabinkę? Wszystko to oferuje Natec… na Twoim biurku.

Firma Natec zaprezentowała dwie nowe podkładki, które ucieszą każdego fana piłki nożnej. Z okazji zbliżających się mundialu, producent wprowadził do oferty podkładki Natec Mundial 1 “Grupy i terminarz” oraz Natec Mundial 2 "Drabinka".

Podkładka Mundial 1 z terminarzem meczy.

Podkładki są o tyle wyjątkowe, że posiadają grafiki nawiązujące do tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce - i to chyba na tyle z rewelacji. Podkładka Mundial 1 posiada grafikę z dokładnym terminarzem i rozpiską grup na nadchodzące zmagania sportowe. Mundial 2 to natomiast szczegółowa drabinka spotkań, na które możemy śledzić przebieg mistrzostw wprost ze swojego biurka.

Podkładka Mundial 2 z drabinką meczy.

Produkty Natec to fajne gadżety dla fana piłki. Podkładki mają wymiary 250 x 210 mm, posiadają gładką powierzchnię do prowadzenia gryzonia. Na spodzie standardowo guma ograniczająca ślizganie się na biurku. Ważna jest tutaj cena - za taką przyjemność 9,90 PLN.

Źródło: Natec

blog comments powered by Disqus
Mundial na biurku? To możliwe z podkładkami Natec!