PODPOWIEDZI:

Logic LSH-100: niszczarka dokumentów do domu i małego biura za 59 zł

Logic LSH-100: niszczarka dokumentów do domu i małego biura za 59 zł

Producent akcesoriów komputerowych Firma Logic poszerzyła swoją ofertę produktową o niszczarkę biurową model LSH-100. Urządzenie skierowane jest do osób, które szukają produktu dzięki któremu będą mogli w bezpieczny sposób zutylizować dokumenty, które zawierają poufne dane.

Kradzież poufnych danych to współcześnie problem, który spędza sen z powiek niejednemu menedżerowi biura. W komunikatach medialnych co rusz możemy usłyszeć o tym, że tysiące poufnych danych wpadło w posiadanie niepowołanych osób. Firma Logic dodała do swojej oferty produkt niszczarkę dokumentów LSH-100, który pozwoli zminimalizować ryzyko wycieku poufnych danych. Ze względu na stosunkowo niewielkie gabaryty, produkt ten zostanie doceniony również w gospodarstwach domowych m.in. do niszczenia wyciągów bankowych lub innych równie ważnych dokumentów.

Niszczarka dokumentów Logic LSH-100 to produkt, który pozwoli w łatwy, szybki a co najważniejszy bezpieczny sposób zutylizować dokumenty, które nie powinny znaleźć się w zasięgu osób do tego niepowołanych. Zastosowany w urządzeniu zaawansowany mechanizm tnący typu STRIP CUT pozwala użytkownikowi w błyskawiczny sposób zamienić dokumenty w równo pocięte 8mm paski. Warto również wspomnieć o zamontowanym w urządzeniu dużym koszu na ścinki, którego pojemność wynosi 9,7 litra. Tak pojemny kosz pozwala na utylizację dużej partii materiału bez konieczności częstego opróżniania jego zawartości.

Logic LSH-100

W trosce o maksymalny komfort podczas pracy, niszczarka Logic LSH-100 została wyposażona w szereg przyjaznych dla użytkownika funkcji. Jedną z nich jest funkcja Auto-Rewersu, która pozwala użytkownikowi na cofnięcie aktualnie niszczonych dokumentów. Z kolei zainstalowany w głowicy tnącej specjalny czujnik automatycznie uruchamia urządzenie tuż po włożeniu danej partii materiału, bez potrzeby naciskania dodatkowych przycisków.

Sugerowana cena urządzenia: 59 PLN Brutto

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

blog comments powered by Disqus
Logic LSH-100: niszczarka dokumentów do domu i małego biura za 59 zł