PODPOWIEDZI:

Acer ICONIA W700 - Tablet o wyjątkowych możliwościach

Acer ICONIA W700 - Tablet o wyjątkowych możliwościach

Acer ICONIA W700 łączy ergonomię i wygodę użytkowania tabletu z wydajnością notebooka. Dzięki temu wspaniale trafia w potrzeby współczesnych odkrywców, którzy praktycznie w każdym miejscu chcą komfortowo korzystać z komputera

Tablet Acer ICONIA W700 jest elegancki i cienki, ma klasyczny, srebrny korpus oraz jest oferowany wraz ze stylową podstawką, która umożliwia ustawianie ekranu pod różnymi kątami. Dzięki podstawce, tablet można ustawić poziomo lub pionowo. Przy położeniu poziomym, tablet można odchylić pod kątem 70 stopni, optymalnym do wyświetlania multimediów lub prezentacji, lub 15 stopni pozwalającym na ergonomiczne korzystanie z funkcji dotykowych. Położenie pionowe jest natomiast idealne do czytania i przeglądania stron internetowych. Łatwa do podłączenia oraz odłączenia podstawka jest też wyposażona w dodatkowe gniazda połączeniowe, takie jak 3 porty USB 3.0 oraz gniazdo zasilacza sieciowego.

Wyjątkowy ekran dotykowy o przekątnej 11,6 cala i rozdzielczości Full HD zapewnia żywy i bogaty w szczegóły obraz podczas wyświetlania zdjęć i filmów. W celu zapewnienia jeszcze wspanialszej rozrywki, w tablecie ICONIA W700 zastosowano system dźwiękowy Dolby Home Theater v4.

Acer ICONIA W700 2

Dopełnieniem bogatego wyposażenia służącego rozrywce są dwie kamery internetowe Acer Crystal Eye HD. Pierwsza z nich, znajdująca się z tyłu tabletu, doskonale nadaje się do utrwalania ważnych chwil na zdjęciach o dużej rozdzielczości oraz filmach 1080p, które można szybko przesyłać do portali społecznościowych. Druga znajduje się natomiast po stronie wyświetlacza i pozwala na uczestniczenie w wideo-czatach.

Dzięki złączu Micro-HDMI, tablet można łatwo podłączyć do większego ekranu, aby zapewnić wyjątkową rozrywkę. Po dodaniu klawiatury Bluetooth tablet może stać się zamiennikiem komputera stacjonarnego. To proste rozwiązanie sprawia, że tablet wyróżnia się wysokim poziomem ergonomii oraz łatwym użytkowaniem, zarówno w czasie podróży, jak i podczas pracy przy biurku.

Najnowszy procesor firmy Intel sprawia, że ICONIA W700 ma taką samą wydajność, jak notebook, a także umożliwia 8-godzinne odtwarzanie multimediów bez zasilania sieciowego. Ponadto, tablet ICONIA W700 jest wyposażony w funkcje Instant On, Always Connect, pozwalające na natychmiastowe nawiązanie połączenia z Internetem, a tym samym ułatwiające śledzenie nowych wpisów w serwisach społecznościowych oraz zapewniające łatwy dostęp do informacji o wydarzeniach, a także do poczty elektronicznej

blog comments powered by Disqus
Acer ICONIA W700 - Tablet o wyjątkowych możliwościach