PODPOWIEDZI:

Monitor Acer DW271HL WiView - Podłącz, udostępniaj i oglądaj

Monitor Acer DW271HL WiView - Podłącz, udostępniaj i oglądaj

Firma Acer ma długą tradycję wprowadzania innowacyjnych produktów. Wyraźnym jej odzwierciedleniem jest najnowsze uzupełnienie szerokiej oferty monitorów, model DW271HL. Monitor ten jest wyposażony w funkcję Acer WiView, która umożliwia bezprzewodowe podłączenie do komputera PC oraz korzystanie z systemu Acer clear.fi zapewniającego dostęp do wszystkich treści multimedialnych z domowej sieci.

Kable nie są już potrzebne. Monitor DW271HL WiView można łatwo i bezprzewodowo podłączyć do komputera stacjonarnego lub notebooka, na którym uruchomiono specjalne oprogramowanie pracujące w tle. Ponadto, do monitora można podłączyć klawiaturę/mysz USB i przy ich użyciu sterować komputerem. Oprócz łatwego użytkowania w trybie bezprzewodowym, monitor można łatwo przełączać między bezprzewodowym wyświetlaniem a odtwarzaniem multimediów przy użyciu systemu Acer clear.fi, który umożliwia odtwarzanie i przesyłanie plików ze zdjęciami, muzyką i filmami, z innych urządzeń w domowej sieci.

Monitor Acer DW271HL jest zgodny ze standardem DLNA, a tym samym może bezproblemowo współpracować z innymi standardowymi protokołami bezprzewodowego przesyłania obrazu, a także z serwerem multimedialnym, podłączonym do domowej sieci i przesyłającym strumieniowo multimedia w standardzie DLNA.

Acer DW271HL WiView

Oprócz tych funkcji, monitor Acer DW271HL WiView jest wyposażony w rozwiązania gwarantujące najwyższą jakość obrazu. Wyświetlacz o przekątnej 27” i rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) sprawia, że monitor doskonale nadaje się do wyświetlania filmów, nowoczesnych gier oraz do odtwarzania multimediów.

Dynamiczny współczynnik kontrastu 100 milionów : 1, optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management, umożliwia znaczną poprawę stopniowania barw oraz odwzorowania szczegółów gwarantując wspaniałą jakość obrazu. W monitorze zastosowano panel o skróconym czasie przejścia szarość-szarość, co przekłada się na jeszcze wyższą jakość ruchomego obrazu. Krótki czas reakcji 5 ms pozwala na uzyskanie realistycznego, płynnego obrazu gwarantującego pełną satysfakcję z gier i filmów.

Monitor DW271HL jest wyposażony w różnorodne interfejsy pozwalające na wygodne podłączenie sprzętu, w tym port HDMI umożliwiający przesyłanie nieskompresowanych danych wideo i zapewniający najwyższą możliwą jakość obrazu, a także porty USB pozwalające na łatwe podłączanie innych urządzeń, takich jak klawiatura lub mysz.

blog comments powered by Disqus
Monitor Acer DW271HL WiView - Podłącz, udostępniaj i oglądaj