PODPOWIEDZI:

Myszka dla przyszłych e-sportowców? Krypton oferuje mocny sensor!

Myszka dla przyszłych e-sportowców? Krypton oferuje mocny sensor!

Rozpoczynacie przygodę z profesjonalnym gamingiem? Może jednak gracie spokojnie w domowym zaciszu, ale macie (e)sportowe ambicje? Cokolwiek by to nie było - potrzebujecie porządnej myszki!

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych myszek. Te najprecyzyjniejsze są zazwyczaj droższe, a tańsze nie spełniają oczekiwań. Co zrobić, aby rozpocząć przygodę z e-sportowym graniem, nie wydając przy tym mnóstwa pieniędzy? Wybrać nową propozycję od Genesis!

Mysz Genesis to dobry wybór na początek drogi esportowego gracza.

Do katalogu firmy Genesis wprowadzono nową myszkę - Genesis Krypton 770. Sercem gryzonia jest ceniony na rynku sensor optyczny PixArt PMW 3360, którego maksymalne DPI sięga 12 000. Jeśli nic Wam to nie mówi to podpowiem, że taki sensor spotykany jest w myszkach z wyższej półki, np.: Cooler Master MasterMouse Pro L, Dream Machines DM1 Pro S, a także SteelSeries Rival 500 oraz Rival 700. A z takich myszek korzystają już profesjonaliści

Myszka zapewnia znakomity sensor optyczny.

Zadbano także o stronę techniczną samego gryzonia. Wykorzystano przełączniki OMRON, które zapewniają 20 milionów kliknięć. Na obudowie znajdują się gumowe boki ułatwiające chwyt i zapobiegające ślizganiu się dłoni. Kabel - w oplocie.

Warto docenić również podświetlenie.

Warto też docenić stronę wizualną - nie przesadzona, ale nowoczesna. Mysz posiada podświetlenie RGB Prismo Effect, które można dowolnie konfigurować w oprogramowaniu. Gryzoń posiada też wbudowaną pamięć, dzięki czemu efekty zachowają swoje konfiguracje. Do zestawu producent dorzuca kartę Ninja Wallet, czyli multitool o grubości karty kredytowej. Fajny bajer, ale dlaczego w tym zestawie?’

Tak wygląda Ninja Wallet Card od Genesis.

Myszka jest już dostępna w naszym kraju w cenie 159 złotych.

Źródło: Genesis

blog comments powered by Disqus
Myszka dla przyszłych e-sportowców? Krypton oferuje mocny sensor!