PODPOWIEDZI:

Kolory inspirowane naturą – Samsung rozszerza gamę kolorystyczną smartfonów GALAXY S III

Kolory inspirowane naturą – Samsung rozszerza gamę kolorystyczną smartfonów GALAXY S III

Po sukcesie jakim było wprowadzenie na rynek telefonu Samsung GALAXY S III, Samsung rozszerza kolorystyczną gamę tego modelu. Jej twórcy czerpali inspirację z bogactwa naturalnych materiałów oraz dziedzictwa starożytnych cywilizacji.

Samsung GALAXY S III dostępny jest teraz poza podstawowymi barwami także w kolorach inspirowanych zasobami ziemi oraz ozdób noszonych przez mieszkańców starożytnego Egiptu, Indii oraz Persji: Amber Brown (bursztynowy), Garnet Red (rubinowy) Sapphire Black (głęboki szafir) i Titanium Grey (tytanowy).

Poza wyjątkową funkcjonalnością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, Samsung GALAXY S III prezentuje się elegancko i stylowo. Unikatowe wzornictwo oraz kolorystyka obrazują relację człowieka z materiałami, które stworzyła natura. Zastosowany na tylnej pokrywie obudowy specjalny materiał o nazwie Hyperglaze, pozwala stworzyć wrażenie wielości i głębi barw, dodając konstrukcji wyjątkowego charakteru. Samsung GALAXY S III ma dopracowany w najdrobniejszych szczegółach wygląd, a czyste i delikatnie zakrzywione linie podkreślają charakter i wyjątkowość najnowszych wersji kolorystycznych.

Urzekająca kolorystyka Samsung GALAXY S III:

Amber Brown (bursztynowy): zainspirowany przez tajemniczy kamień szlachetny. Wierzono, że ukrywał we wnętrzu tajemnice ziemi. Głęboki i bogaty kolor Amber Brown ma klasyczny blask i podkreśla piękno zaawansowanej konstrukcji Galaxy S III.

Samsung GALAXY S III

Garnet Red (rubinowy): inspirowany blaskiem almandynu. Almandyn był noszony jako amulet przez starożytnych Egipcjan, którzy wierzyli, że kamień zawierał ochronne moce. Elegancja almandynu doskonale łączą się z miękkimi liniami GALAXY S III.

Sapphire Black (szafirowy): kolor mający w sobie tajemniczą moc i głębię ciemnych kamieni, używanych przez starożytnych mieszkańców Indii i Persji jako talizmany wzmacniające ich wolę.

Titanium Grey (tytanowo szary): szary jest kolorem inteligencji, intuicji i ciekawości. Wszystkie te cechy ma GALAXY S III. Telefon w tym kolorze ma futurystyczny i bardzo szykowny wygląd.

W Galaxy S III przeglądanie treści jest komfortowe, dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 4,8 cala wykonanemu w technologii HD Super AMOLED. Wbudowany aparat 8MPix jest bardzo wygodny w obsłudze i ma wiele inteligentnych funkcji powiązanych z trybem rozpoznawania twarzy, tak aby w prosty i szybki sposób uchwycić wszystkie najciekawsze chwile. Dodatkowo urządzenie wyposażono w przednią kamerę 1.9MPix. Smartfon działa w oparciu o platformę Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich i dzięki intuicyjnym rozwiązaniom technologicznym zapewnia całkowicie spersonalizowaną obsługę.

Samsung GALAXY S III jest dostępny w Polsce w cenie detalicznej 2799 zł, dostępność kolorów zależ od oferty operatorów.

blog comments powered by Disqus
Kolory inspirowane naturą – Samsung rozszerza gamę kolorystyczną smartfonów GALAXY S III