PODPOWIEDZI:

ASUS G750JH – nowe, potężne notebooki dla graczy już w Polsce

ASUS G750JH – nowe, potężne notebooki dla graczy już w Polsce

Na naszym rynku pojawił się najnowszy przedstawiciel wielokrotnie nagradzanej, gamingowej serii G – ASUS G750JH. Notebook został wyposażony w potężne podzespoły, które bez problemu poradzą sobie ze wszystkimi najnowszymi grami – czterordzeniowy procesor Intel Core i7 czwartej generacji oraz wydajną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 780M. Laptop charakteryzuje się również wyjątkowym, charakterystycznym dla komputerów z rodziny Republic of Gamers designem.

Tak, jak w przypadku poprzednich modeli z serii G, w notebooku G750JH najważniejszy jest komfort grania oraz zapewnienie jak najlepszych wrażeń płynących z multimedialnej rozrywki. Sercem notebooka są bardzo wydajne podzespoły. Moc obliczeniową zapewniają najnowsze procesory czwartej generacji Intel Core i7-4700MQ, a za jakość grafiki odpowiada karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 780M o pamięci własnej 3072MB GDDR5, obsługująca technologię NVIDIA 3D Vision. G750JH posiada też 16 lub 32 GB RAM. Notebook wyposażono w dysk HDD o pojemności 1 TB. Jeśli stwierdzimy, że taka pojemność to za mało, w zestawie znajdziemy elementy montażowe, które pozwolą zamontować drugi dysk SATA. Na rynku znajdziemy też wersje wyposażone w hybrydowy zestaw dysków (dyski 250 GB SSD SATA III oraz 1 TB HDD).

ASUS G750JH 2

Komputer, którego wzornictwo zostało zainspirowane amerykańskim myśliwcem F-117 Stealth, został zaprojektowany tak, by zapewniać jak największą ergonomię oraz wygodę podczas pracy i zabawy. Niezwykle ważnym elementem jest wydajny system chłodzenia. Zamontowane w tylnej części wentylatory odprowadzają ciepło bezpośrednio z kluczowych podzespołów – procesora oraz karty graficznej. Ciepło odprowadzane jest z tyłu notebooka, co znacznie wpływa na komfort pracy.

ASUS G750JH

Komputer jest wyposażony w pełen zestaw portów ułatwiających i zwiększających komfort pracy na urządzeniu, m. in. cztery szybkie porty USB 3.0 oraz port Thunderbolt, który zapewnia przesył danych o prędkości nawet do 10GB/s, czyli dwukrotnie wyższej niż USB 3.0. Za jakość dźwięku odpowiadają rozwiązania ASUS SonicMaster oraz system ROG AudioWizard, które w połączeniu z wbudowanym wzmacniaczem oraz dedykowanymi słuchawkami ROG zapewnią świetną jakość muzyki zadawalającą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Komputer posiada też pełnowymiarową, podświetlaną klawiaturę.

ASUS G750JH 3

Model G750JH jest już dostępny w sprzedaży. Ceny różnią się w zależności od konfiguracji urządzenia i rozpoczynają od 7699 PLN.

blog comments powered by Disqus
ASUS G750JH – nowe, potężne notebooki dla graczy już w Polsce