PODPOWIEDZI:

ASUS Transformer Pad TF300TL – dostępny w Polsce!

ASUS Transformer Pad TF300TL – dostępny w Polsce!

Firma ASUS wprowadza na polski rynek tablet Transformer Pad TF300TL – wydajny i funkcjonalny tablet z opcjonalną stacją dokującą. Jest to pierwsze w Polsce urządzenie firmy ASUS, przystosowane do szybkiej łączności LTE. Sercem modelu Transformer Pad 300TL jest czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 4-Plus-1, a mobilna stacja dokująca może wydłużyć żywotność baterii aż do 18 godzin.

Najszybszy internet w stylowej oprawie

ASUS, tworząc Transformer Pad, postawił na ciekawy design. Tablet na polskim rynku dostępny będzie w kolorze Iceberg White, a wykończenie jego obudowy koncentrycznym wzorem nadaje urządzeniu wyjątkowego charakteru. Największym atutem Transformera, bazującego na systemie operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich, jest przystosowanie do odbioru internetu w technologii LTE. Tablet posiada wbudowany czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 4-Plus-1, który umożliwia swobodne surfowanie po sieci.. Urządzenie pozwala na płynne odtwarzanie filmów 1080p HD, a 12-rdzeniowy GPU gwarantuje wysoką wydajność .

Wydajność przede wszystkim

Procesor NVIDIA Tegra 3 4-Plus-1 to tylko jedno z rozwiązań zastosowanych w celu wydłużenia czasu działania urządzenia na baterii. Mobilna stacja dokująca z pełną klawiaturą QWERTY, touchpadem, gniazdami USB i czytnikiem kart SD przedłużyć może żywotność tabletu nawet do 18 godzin. Dzięki temu z Transformera korzystać można swobodnie przez cały dzień, nawet będąc w podróży, co jest szczególnie ważne dla użytkowników urządzeń mobilnych.

TF300LT 2

Gdziekolwiek jesteś, ciesz się idealnym obrazem i dźwiękiem

Transformer Pad posiada szereg rozwiązań zapewniających wysoką jakość obrazu i dźwięku. W urządzeniu zwiększono wydajność przetwarzania grafiki nawet o 30%, w porównaniu do układu Tegra 2, co szczególnie ucieszy miłośników gier. Dodatkowo urządzenie wyposażono w jasny panel IPS, o szerokim kącie widzenia - 178°. Dzięki temu tablet wyświetla obrazy z dokładniejszym i szerszym o 50% zakresem kolorów. Wysoka jasność ekranu sprawia, że z Transformera korzystać można w pełni komfortowo nawet przy intensywnym świetle słonecznym. Precyzyjne protokoły przetwarzania i kodeki, a także specjalna konstrukcja głośników i duże komory rezonansowe zapewniają wysoką jakość dźwięku.

ASUS Transformer Pad TF300TL dostępny jest w cenie 2 399 zł (sam tablet) lub 2 799 zł (tablet ze stacją dokującą).

blog comments powered by Disqus
ASUS Transformer Pad TF300TL – dostępny w Polsce!