PODPOWIEDZI:

Drukarka fotograficzna Epson L800 + aparat Nikon za złotówkę

Drukarka fotograficzna Epson L800 + aparat Nikon za złotówkę

Kupując fotograficzną drukarkę Epson L800 ze stałym zasilaniem w atrament, użytkownik otrzymuje aparat Nikon Coolpix L25 za symboliczną złotówkę. Sugerowana cena detaliczna całego zestawu – 1.309 zł. Promocyjne zestawy dostępne są tylko w wybranych sklepach w 12 miastach (Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Poznań, Sopot, Tarnowskie Góry, Wrocław, Warszawa). Lista sklepów www.druk.medikon.pl/pl/nowosci/news04/promocja-epson-l800-nikon-coolpix-l25 Promocja startuje 24 września br. i potrwa do 14 października br. lub do wyczerpania się przygotowanych zestawów promocyjnych.

Dla wszystkich miłośników fotografii i drukowania zdjęć, firmy Epson i Medikon, przygotowały limitowany zestaw składający się z fotograficznej drukarki Epson L800 i aparatu cyfrowego Nikon Coolpix L25. Zestawy dostępne są tylko w wybranych sklepach w 12 miastach: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Poznań, Sopot, Tarnowskie Góry, Wrocław i Warszawa – pełna lista sklepów: www.druk.medikon.pl/pl/nowosci/news04/promocja-epson-l800-nikon-coolpix-l25

Nikon COOLPIX L25 to atrakcyjny, solidny i łatwy w obsłudze, aparat cyfrowy z 5-krotnym zoomem optycznym i wieloma przydatnymi funkcjami jak m.in. rozpoznawanie twarzy i uśmiechu. Ostre zdjęcia zapewnia obiektyw Nikkor i stabilizator obrazu.

Epson L800 2

EPSON L800 to pierwsza drukarka fotograficzna z oryginalnym systemem stałego zasilania atramentem opracowanym przez producenta drukarki i będącym jej integralną częścią, objętą gwarancją Epson.

Urządzenie wykorzystuje technologię druku atramentowego MicroPiezo. Sprzęt bazuje na sześciu kolorach atramentów (cyan, light cyan, magenta, light magenta, yellow i black). Każdy kolor atramentu znajduje się w oddzielnym, oryginalnym 70-mililitrowym pojemniku umieszczonym na zewnątrz drukarki. Tak duże pojemniki zapewniają relatywnie niskie koszty eksploatacji i wykonanie dużej ilości wydruków bez potrzeby uzupełniania atramenty (około 1.500 wydruków 10x15cm). Maksymalny rozmiar wydruku to A4 bez marginesów. Istnieje także możliwość druku na płytach CD i DVD.

blog comments powered by Disqus
Drukarka fotograficzna Epson L800 + aparat Nikon za złotówkę