PODPOWIEDZI:

Facebook otwiera w Warszawie pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej biuro handlowe

Facebook otwiera w Warszawie pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej biuro handlowe

Facebook ogłasza otwarcie pierwszego w Europie Środkowo-Wschodniej biura handlowego. Zlokalizowane w Warszawie biuro będzie pracowało z firmami z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej w celu zintensyfikowania ich korzyści ze współpracy z największą na świecie siecią społecznościową .

Diego Oliva, dyrektor regionalny Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę, powiedział w czasie otwarcia:

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi będąc tu i mogąc pracować bezpośrednio z naszymi klientami z Polski i całego region Europy Środkowo-Wschodniej. Wiele firm już teraz komunikuje się ze swoimi klientami za pośrednictwem Facebooka i przynosi to znakomite rezultaty. Chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami i pozostać otwartymi na potrzeby naszych klientów, by dzięki temu przyczynić się do kolejnych sukcesów kampanii prowadzonych na Facebooku.”

Facebook Warsaw

W czasie spotkania prasowego, które odbyło się w warszawskim Basenie, Diego Oliva dodał: „Dostęp do szybkiego Internetu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej rośnie błyskawicznie – zaledwie w ciągu ostatniego roku liczba użytkowników mobilnego Internetu zwiększyła się o 250%. Miliony tych użytkowników dołączają do społeczności Facebooka, co czyni ten rynek jednym z najbardziej dynamicznych i interesujących na świecie.” Facebook to globalna sieć społecznościowa, która liczy 955 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie.

543 miliony użytkowników miesięcznie łączy się z Facebookiem za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Każdego dnia użytkownicy Facebooka dodają średnio 300 milionów nowych zdjęć.

Każdego dnia 2,5 miliarda informacji jest udostępniana przez użytkowników serwisu. Generują oni także 1,7 miliarda oznaczeń “Lubię to!”

Facebook jest dostępny w ponad 70 językach.

blog comments powered by Disqus
Facebook otwiera w Warszawie pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej biuro handlowe