PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telefon do 2500 złotych?

Nowe urządzenia mobline Asus na targach MWC 2014

Nowe urządzenia mobline Asus na targach MWC 2014

Targi MWC 2014 to świetna okazja to zaprezentowania swoich najnowszych urządzeń. Z takiego założenia wychodzi np. firma Asus, która zaprezentowała właśnie całą gamę swoich urządzeń mobilnych. Są tu funkcjonalne phablety, a także nowoczesne smartfony, a nawet urządzenie 2 w 1. Dowiedzcie się o nich więcej z naszego newsa.

Asus z dumą zaprezentował swoje dwa 7-calowe phablety - modele Fonepad 7 LTE (ME372CL) oraz Fonepad 7 (ME175CG). Pierwszy z nich obsługuje szybki transfer danych LTE. Oferuje dzięki temu płynny streaming wideo i audio oraz możliwość płynnego przeglądania stron www. Za wydajność urządzenia odpowiada natomiast procesor Intel Atom Z2560 1.6GHz z technologią Hyper-Threading. Drugi phablet - Fonepad 7 (ME175CG) - również ma 7 cali. Transfer danych to równie popularne i cenione 3G. Mamy tu wydajny procesor Intel Atom Z2520 1.2GHz, gwarantujący szybki czas reakcji i płynną pracę urządzenia. Oba urządzenia posiadają ekrany HD IPS oraz funkcję połączeń głosowych.

Dowiedz się więcej o phabletach firmy Asus

Asus_Fonepad_7_LTE_(ME372CL)

Warta uwagi jest także seria smartfonów ZenFone. W jej skład wchodzą trzy modele z ekranami o przekątnej od 4 do 6 cali - ZenFone 4, ZenFone 5 oraz ZenFone 6. Wszystkie modele ZenFone są wyposażone w ekrany pokryte niezwykle trwałym i odpornym na zarysowania szkłem Corning Gorilla Glass 3. Gwarantuje to odpowiednią wytrzymałość. Jest tu także obsługa kart microSD o pojemności do 64GB, bardzo smukłe obudowy czy zaawansowane aparaty fotograficzne, dzięki którym zrobimy zdjęcia świetnej jakości nawet przy słabym oświetleniu.

Asus_ZenFone_4

Asus_ZenFone_5

Jest także innowacyjne urządzenie Asus PadFone mini. Łączy bowiem w sobie funkcjonalność smartfonu z tabletem - smartfon z 4-calowym ekranem można zadokować w 7-calowej stacji, pozwalając użytkownikom PadFone mini pracować w bardziej komfortowych warunkach i jednocześnie naładować telefon. Za wydajność odpowiada tu procesor Intel Atom Z2560 z technologią Intel Hyper-Threading. Jest tu także funkcja DualSim, 8GB dysk i możliwość obsługi kart microSD do 64GB.

Asus PadFone mini

Warto wspomnieć o nowym interfejsie ZenUI, który dostępny jest wyłącznie w urządzeniach ASUSa – ZenFone oraz PadFone mini. Oferuje nowy, atrakcyjny styl graficzny z nowoczesnymi, „płaskimi” ikonami, nowymi dzwonkami i dźwiękami powiadomień oraz przejrzystym layoutem. Ma także bardzo przydatne funkcjonalności, które znacząco ułatwią ręczne segregowanie ogromu napływających codziennie informacji czy zaznaczanie i przypominanie o tych najważniejszych.

blog comments powered by Disqus
Nowe urządzenia mobline Asus na targach MWC 2014
Autor: Łukasz