PODPOWIEDZI:

Nowe urządzenia mobline Asus na targach MWC 2014

Nowe urządzenia mobline Asus na targach MWC 2014

Targi MWC 2014 to świetna okazja to zaprezentowania swoich najnowszych urządzeń. Z takiego założenia wychodzi np. firma Asus, która zaprezentowała właśnie całą gamę swoich urządzeń mobilnych. Są tu funkcjonalne phablety, a także nowoczesne smartfony, a nawet urządzenie 2 w 1. Dowiedzcie się o nich więcej z naszego newsa.

Asus z dumą zaprezentował swoje dwa 7-calowe phablety - modele Fonepad 7 LTE (ME372CL) oraz Fonepad 7 (ME175CG). Pierwszy z nich obsługuje szybki transfer danych LTE. Oferuje dzięki temu płynny streaming wideo i audio oraz możliwość płynnego przeglądania stron www. Za wydajność urządzenia odpowiada natomiast procesor Intel Atom Z2560 1.6GHz z technologią Hyper-Threading. Drugi phablet - Fonepad 7 (ME175CG) - również ma 7 cali. Transfer danych to równie popularne i cenione 3G. Mamy tu wydajny procesor Intel Atom Z2520 1.2GHz, gwarantujący szybki czas reakcji i płynną pracę urządzenia. Oba urządzenia posiadają ekrany HD IPS oraz funkcję połączeń głosowych.

Dowiedz się więcej o phabletach firmy Asus

Asus_Fonepad_7_LTE_(ME372CL)

Warta uwagi jest także seria smartfonów ZenFone. W jej skład wchodzą trzy modele z ekranami o przekątnej od 4 do 6 cali - ZenFone 4, ZenFone 5 oraz ZenFone 6. Wszystkie modele ZenFone są wyposażone w ekrany pokryte niezwykle trwałym i odpornym na zarysowania szkłem Corning Gorilla Glass 3. Gwarantuje to odpowiednią wytrzymałość. Jest tu także obsługa kart microSD o pojemności do 64GB, bardzo smukłe obudowy czy zaawansowane aparaty fotograficzne, dzięki którym zrobimy zdjęcia świetnej jakości nawet przy słabym oświetleniu.

Asus_ZenFone_4

Asus_ZenFone_5

Jest także innowacyjne urządzenie Asus PadFone mini. Łączy bowiem w sobie funkcjonalność smartfonu z tabletem - smartfon z 4-calowym ekranem można zadokować w 7-calowej stacji, pozwalając użytkownikom PadFone mini pracować w bardziej komfortowych warunkach i jednocześnie naładować telefon. Za wydajność odpowiada tu procesor Intel Atom Z2560 z technologią Intel Hyper-Threading. Jest tu także funkcja DualSim, 8GB dysk i możliwość obsługi kart microSD do 64GB.

Asus PadFone mini

Warto wspomnieć o nowym interfejsie ZenUI, który dostępny jest wyłącznie w urządzeniach ASUSa – ZenFone oraz PadFone mini. Oferuje nowy, atrakcyjny styl graficzny z nowoczesnymi, „płaskimi” ikonami, nowymi dzwonkami i dźwiękami powiadomień oraz przejrzystym layoutem. Ma także bardzo przydatne funkcjonalności, które znacząco ułatwią ręczne segregowanie ogromu napływających codziennie informacji czy zaznaczanie i przypominanie o tych najważniejszych.

blog comments powered by Disqus
Nowe urządzenia mobline Asus na targach MWC 2014