PODPOWIEDZI:

Panasonic PT-VW431DE – kompaktowy projektor cyfrowy LCD obsługiwany za pomocą pojedynczego kabla LAN

Panasonic PT-VW431DE – kompaktowy projektor cyfrowy LCD obsługiwany za pomocą pojedynczego kabla LAN

Panasonic zaprezentował kompaktowy projektor cyfrowy PT-VW431DE, przeznaczony do dużych pomieszczeń konferencyjnych i wykładowych. Urządzenie wyróżnia możliwość przesyłania obrazu i dźwięku za pomocą pojedynczego kabla sieciowego LAN na odległość nawet 100 metrów. Ponadto, rozdzielczość WXGA, jasność 4 300 lumenów i kontrast 3 500:1 zapewniają uzyskanie najwyższej jakości obrazu, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.

W nowym projektorze cyfrowym PT-VW431DE zastosowana została technologia Digital Link. Rozwiązanie pozwala na sterowanie urządzeniem oraz przesyłanie sygnału audio i wideo na odległość do 100 metrów za pomocą jednego przewodu sieciowego LAN oraz złącza RJ45, zastępując tym samym standard HDMI. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z projektora bez konieczności podłączania dodatkowych zewnętrznych odbiorników oraz dużej ilości kabli.

Panasonic PT-VW431DE charakteryzuje się jasnością 4 300 lumenów oraz kontrastem 3 500:1, zapewniając wyraźny obraz nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Urządzenie dodatkowo wykorzystuje technologię Panasonic Daylight View Basic, która z pomocą czujnika światła dostosowuje pracę projektora do natężenia oświetlenia zewnętrznego. Żywotność lampy o mocy 280W wynosi 4 000 godzin, co gwarantuje długi okres pracy projektora bez konieczności serwisowania.

Panasonic PT-VW431DE

W nowym projektorze firmy Panasonic zastosowany został obiektyw z 1,6x-krotnym zoomem optycznym, który umożliwia projekcję z odległości od 2,5 do 4,1 metra. Urządzenie posiada również możliwość zmiany ustawienia obiektywu w pionowej osi (układ Lens Shift) pod kątem +48 stopni bez utraty jakości wyświetlanego obrazu.

Panasonic PT-VW431DE 2

„Tworząc PT-VW431DE chcieliśmy zapewnić użytkownikom jak największą wygodę i łatwość obsługi połączoną z wysoką jakością wyświetlanego obrazu. Dzięki technologii Digital Link możliwe jest ograniczenie ilości i długości kabli w pomieszczeniu, w którym pracuje projektor. Duże zainteresowanie, z jakim spotkało się nasze urządzenie podczas czerwcowej premiery na targach InfoComm 2012 w Las Vegas, może świadczyć o rosnącym zapotrzebowaniu na tego typu rozwiązania.” – mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager z Panasonic.

Na polskim rynku projektor PT-VW431DE będzie dostępny u autoryzowanych dystrybutorów firmy Panasonic od października 2012 roku w sugerowanej cenie 5 900 zł.

blog comments powered by Disqus
Panasonic PT-VW431DE – kompaktowy projektor cyfrowy LCD obsługiwany za pomocą pojedynczego kabla LAN