PODPOWIEDZI:

Denon przedstawia nowe wcielenie sieciowego systemu muzycznego z radiem internetowym i AirPlay

Denon przedstawia nowe wcielenie sieciowego systemu muzycznego z radiem internetowym i AirPlay

Denon, jeden z wiodących, światowych producentów wysokiej jakości produktów służących domowej rozrywce, przedstawił dzisiaj lifestyle’owy system muzyczny CD z funkcjami sieciowymi i niemal nieograniczonym dostępem do nowoczesnych źródeł muzyki – oto Nowy CEOL.

Kontynuując sukces zeszłorocznego modelu CEOL N-7, nowy CEOL (N-8) jest wprost stworzony do współpracy z siecią. Jest kolejną skazaną na sukces odpowiedzią Denona na potrzeby nowoczesnego stylu życia entuzjastów muzyki. Stylowo zaprojektowane rozwiązanie mające na swoim pokładzie wszystko co potrzebne – wbudowaną antenę Wi-Fi, możliwość odtwarzania „gapless”, wsparcie formatu plików FLAC HD aż do 192 kHz / 24bit i można nim również sterować z poziomu aplikacji mobilnej Denon Remote App dla systemów iOS i Android. Urządzenia Apple mogą być podłączane bezpośrednio przez wbudowaną stację dokującą (30-pinowe złącze), przedni port USB lub AirPlay, własną technologię streamingu muzyki Apple. Muzyka zapisana w komputerze PC, dysku sieciowym NAS (Network Attached Storage) lub z Internetu może być przesyłana strumieniowo, ponieważ CEOL jest zgodny z certyfikacją DLNA 1.5 i porozumiewa się z innymi komponentami w sieci. Dostępne są również serwisy muzyczne last.fm i Spotify. Dodatkowo, dzięki cyfrowemu wejściu, system może być rozbudowywany, np podłączony do telewizora lub tunera tv. Posiada także wbudowany tuner FM z RDS, wysokiej jakości napęd CD odtwarzający pliki MP3 i WMA.

Denon CEOL 2

Nowy CEOL dołącza tym samym do wcześniej przedstawionego, mniejszego brata CEOL Piccolo – oferując w pakiecie sieciowy odtwarzacz RCD-N8 i doskonale dopasowany zestaw głośników SC-N8, wszystko zaprojektowane z dużą pieczołowitością przez specjalistów Denon.

Denon CEOL 2 (N8)

Zestaw będzie dostępny w czarnej lub białej wersji kolorystycznej obudowy począwszy od października.

blog comments powered by Disqus
Denon przedstawia nowe wcielenie sieciowego systemu muzycznego z radiem internetowym i AirPlay