PODPOWIEDZI:

MultiPhone PAP5300 – czterordzeniowy Dual SIM

MultiPhone PAP5300 – czterordzeniowy Dual SIM

Prestigio, wiodący europejski producent urządzeń mobilnych, przedstawia nowy model smartfona MultiPhone PAP5300 z czterordzeniowym procesorem Cortex A9 o taktowaniu 1.2GHz. Ten wydajny Dual SIM posiada ogromny, 5.3-calowy wyświetlacz LCD prezentujący 16 milionów kolorów w rozdzielczości 854x480 pikseli.

Na uwagę zasługuje implementacja przez producenta niezwykle wydajnego procesora Quad Core z zegarem 1.2GHz. Tak mocny silnik urządzenia pozwala na płynną pracę nawet bardzo wymagających aplikacji działających w systemie Android 4.1 Jelly Bean. MultiPhone PAP5300 charakteryzuje się ponadto wyświetlaczem LCD o przekątnej 5.3” i rozdzielczości 854x480 pikseli. Paleta barw zawiera 16 milionów kolorów, co daje niezapomniane wrażenia podczas wyświetlania multimediów.

Prestigio MultiPhone PAP5300

  • W dobie ogromnej popularności inteligentnych telefonów i wyścigu na ilość pikseli oraz rdzeni Prestigio proponuje optymalny kompromis wydajności, funkcjonalności oraz ceny. Model PAP5300 to smartfon do różnorodnych zastosowań, który sprawdzi się zarówno podczas odtwarzania multimediów, jak i jako narzędzie pracy mobilnego menedżera – mówi Dariusz Rylski, Product Manager marki Prestigio w firmie Asbis.

Smartfon wyposażono w dwie kamerki – frontową o rozdzielczości aż 1.2MPx z czujnikiem Back Site Illuminator oraz główną 8MPX, doposażoną we flesz i autofocus, również z BSI, umiejscowioną z tyłu obudowy. Łączność w standardzie komórkowym 3G pozwala na szybki transfer danych do 7.2Mb/s, co jest szczególnie istotne przy zastosowaniu rozwiązania Dual SIM. Użytkownik może korzystać z karty abonamentowej do wykonywania połączeń głosowych i pisania wiadomości tekstowych, a drugą pre paidową wykorzystuje do pobierania plików czy surfowania po zasobach sieci. Bateria o pojemności 2100mAh zapewnia urządzeniu długie godziny pracy i multimedialnej aktywności.

Prestigio MultiPhone PAP5300 2

Producent zaproponował także całą gamę dodatków, zarówno w postaci aktualizacji OTA i NASP, jak i skórzany, elegancki pokrowiec w kolorze obudowy – białej lub czarnej. Użytkownik odnajdzie mnóstwo preinstalowanych aplikacji i gier, a także niezmiennie ogromny wybór e-książek dostępnych z poziomu wirtualnej biblioteki prestigioplaza.com. W tym momencie udostępniono ponad 642 000 e-lektur w 24 językach, w tym około 30 000 po polsku. Firma oferuje ponadto bezpłatną aplikację eReader App 3.0 z Adobe DRM, dzięki której na urządzeniach Prestigio można otwierać zabezpieczone tą technologią PDFy.

blog comments powered by Disqus
MultiPhone PAP5300 – czterordzeniowy Dual SIM