PODPOWIEDZI:

Doskonałe brzmienie nigdy nie wyglądało lepiej - Nowe słuchawki douszne Sennheiser z półki Premium

Doskonałe brzmienie nigdy nie wyglądało lepiej - Nowe słuchawki douszne Sennheiser z półki Premium

Osławiona technologia firmy Sennheiser, innowacyjne materiały i rewolucyjny design – wygląd i brzmienie nowych słuchawek CX 890i, CX 985 i MX 985 są równie doskonałe. Dokanałowe słuchawki z mikrofonem CX 890i wyróżniają się przezroczystym wykończeniem i minimalistycznym stylem. Zaś słuchawki douszne MX 985 oraz dokanałowe CX 985 przynoszą miłośnikom muzyki odrobinę luksusu rzeźbionymi z metalu elementami.

„Nowe słuchawki douszne są doskonałą kombinacją najwyższej klasy brzmienia i wyrafinowanego designu - mówi Rajender Mogili, manager produktu w dziale Sennheiser Consumer Electronics - Wysokowydajne przetworniki dynamiczne dają naturalne brzmienie z dbałością o detale dźwiękowe. Aby zapewnić, że będzie można ich użyć w każdych warunkach, wyposażyliśmy je w złącze Jack 3,5 mm i zoptymalizowaliśmy impedancję nominalną pod kątem urządzeń przenośnych.”

Minimalizm i przezroczystość: CX 890i

Nowy zestaw słuchawkowy Premium inspiruje swoim wyglądem i jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, każda z odpowiednio dopasowanym przewodem. Ale na wyglądzie się nie kończy. Ten model przetwarza dźwięk w imponującym przedziale od 17 do 23000 Hz i jest wyposażony w multimedialny pilot z mikrofonem. Pilot jest zaprojektowany do współpracy z nowoczesnymi urządzeniami (zwłaszcza iPhone, iPod oraz iPad) i pozwala nie tylko na regulację głośności i wybór ścieżki, ale także na odebranie połączenia czy aktywację funkcji sterowania głosowego. Ponadto wyjątkowo skuteczne pasywne tłumienie dźwięków zewnętrznych pozwala na niezakłócone słuchanie muzyki nawet w zatłoczonym mieście. Gumki douszne w trzech rozmiarach oraz luksusowy skórzany pokrowiec są dołączone do kompletu.

1

Twój wybór brzmienia i stylu: CX 985 i MX 985

„Wyrafinowana technologia Sennheiser i wyselekcjonowane materiały: oto atrybuty, które nasi klienci doceniali w linii Expression. Nowe modele dodają wyjątkowy styl ze swoimi elementami wyrzeźbionymi w metalu - tłumaczy Charles Cha, manager produktu w Sennheiser Consumer Electronics - Suwak regulacji głośności został zwężony i zintegrowany z kablem w sposób bardziej dyskretny, co sprawia, że korzysta się z niego bardziej intuicyjnie.” Te drobne lecz ważne dodatki sprawiają, że nowe słuchawki mają to „coś”. Nowe złącze Jack 3,5 mm można przekręcić o 90 stopni, więc słuchawki są zawsze optymalnie połączone ze źródłem dźwięku. Metalowy klips do przyczepienia do ubrania oraz adapter samolotowy uzupełniają luksusowe wyposażenie.

2

MX 985 - słuchawki douszne Premium

• pasmo przenoszenia: 16-23000 Hz

• naturalna reprodukcja muzyki

• w komplecie: 7 par różnej wielkości adapterów dousznych oraz pokrowiec skórzany

CX 985 - słuchawki dokanałowe Premium

• pasmo przenoszenia: 16-24000 Hz

• dopracowane średnie częstotliwości dla lepszego brzmienia wokali

• w komplecie: 7 par różnej wielkości adapterów dousznych oraz pokrowiec skórzany

Nowe słuchawki CX 890i, MX 985 i CX 985 są już dostępne u dystrybutora oraz u wybranych partnerów firmy Aplauz. Więcej: www.aplauzaudio.pl

blog comments powered by Disqus
Doskonałe brzmienie nigdy nie wyglądało lepiej - Nowe słuchawki douszne Sennheiser z półki Premium