PODPOWIEDZI:

Nowe wielkoformatowe monitory Full HD z serii Panasonic TH-PF50

Nowe wielkoformatowe monitory Full HD z serii Panasonic TH-PF50

Panasonic rozszerza ofertę profesjonalnych wyświetlaczy plazmowych o modele TH-60PF50 oraz TH-65PF50 z przekątną ekranu 60 i 65-cali. Urządzenia, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zastosowaniu w przestrzeni publicznej, charakteryzują się jakością obrazu Full HD, naturalnym oddaniem kolorów oraz dużą wytrzymałością i trwałością. Dodatkowo, mają możliwość bezprzewodowej transmisji kontentu oraz wyświetlania obrazów w technologii 3D.

Wprowadzane na rynek monitory plazmowe TH-60PF50 o przekątnej 60 cali oraz 65-calowy TH-65PF50 stanowią uzupełnienie 42 i 50-calowych urządzeń z serii TH-PF50. Nowe modele charakteryzują się wysokim kontrastem, wynoszącym 5.000.000:1 oraz gradacją o wartości 6.144 stopni. Dzięki temu kolory są wiernie odwzorowane zaś oglądany obraz wyraźny i ostry, niezależnie od kąta patrzenia i dynamiki zmieniającego się na ekranie obrazu. Dodatkową cechą urządzeń jest tryb Eco Mode, który dzięki czujnikowi jasności dostosowuje pracę monitorów do natężenia światła w otoczeniu, pozwalając jednocześnie na mniejsze zużycie energii.

1

Nowe monitory z serii TH-PF50 wyposażone są w funkcję Full HD 3D Ready, zapewniającą oglądanie trójwymiarowego obrazu przy pomocy opcjonalnego transmitera i okularów. Ponadto, urządzenia posiadają Slot 2.0 do instalacji karty rozszerzeń oraz port USB, który pozwala na współprace z modułem łączności bezprzewodowej ET-WM200. Dzięki temu możliwe jest jednocześnie wyświetlanie obrazu nawet z 8 komputerów PC lub urządzeń z systemem operacyjnym iOS.

Monitory mogą pracować zarówno w trybie horyzontalnym jak i wertykalnym, co jest znacznie wygodniejsze podczas prezentacji informacji tekstowych. Urządzenia charakteryzują się również ekranem odpornym na uderzenia, zaś ich żywotność wynosi 100 000 godzin.

2

„Plazmowe monitory Panasonic serii TH-PF50 to profesjonalne urządzenia przeznaczone do instalacji zarówno w przestrzeni publicznej jak i w salach konferencyjnych. Charakteryzują się funkcjonalnością, elastycznością wykorzystania, wytrzymałością oraz wysoką jakością prezentowanego obrazu, niezależnie od kąta patrzenia czy jasności otoczenia. Jesteśmy przekonani, że nowe monitory TH-60PF50 i TH-65PF50 spełnią oczekiwania przedstawicieli branży Digital Signage.” – mówi Dawid Laskowski, Sales & Marketing Manager z Panasonic System Communications Company Europe.

Monitory TH-60PF50 i TH-65PF50 są dostępne w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Panasonic od sierpnia 2012 roku.

blog comments powered by Disqus
Nowe wielkoformatowe monitory Full HD z serii Panasonic TH-PF50