PODPOWIEDZI:

105-calowy, zakrzywiony telewizor Ultra HD od Samsunga na targach CES 2014

105-calowy, zakrzywiony telewizor Ultra HD od Samsunga na targach CES 2014

Firma Samsung zakomunikowała właśnie, że na targach CES 2014 będzie można podziwiać 105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD. Warto dodać, że będzie to pierwszy tak duży i tak mocno zakrzywiony telewizor na świecie. Być może zapoczątkuje on rewolucję na rynku tych urządzeń.

Samsung był bardzo aktywny na targach IFA 2013, pokazując światu pierwszy telewizor Ultra HD. Teraz pojawiła się informacja, że Samsung na targach CES 2014 zaprezentuje kolejne dzieło w tym segmencie. Będzie to 105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD.

Najnowszy, 105-calowy telewizor Samsung będzie wykorzystywał nowy, opracowany przez firmę Samsung algorytm jakości obrazu, który zapewnia zoptymalizowane kolory i lepsze wrażenie głębi. Również wklęsły ekran zostanie odpowiednio unowocześniony. Wszystko to skutkować będzie niesamowitą jakością obrazu.

ces

Warto wspomnieć jeszcze o zakrzywionym ekranie. Będzie on bowiem najsilniej zakrzywionym ekranem na świecie. Obraz w świetnej jakości będzie najlepszy wśród aktualnie dostępnych urządzeń oraz niezależny od kąta pod jakim jest oglądany. Należy również wspomnieć o Quadmatic Picture Engine. Jest to system, który zapewni jakość odpowiadającą Ultra HD niezależnie od sygnału źródłowego. Rozdzielczość telewizora będzie na poziomie 11 milionów pikseli (5120x2160), a format będzie wynosił 21:9.

105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD firmy Samsung będzie można obejrzeć na targach Consumer Electronics Show 2014, które odbędą się w Las Vegas od 7 do 10 stycznia.

blog comments powered by Disqus
105-calowy, zakrzywiony telewizor Ultra HD od Samsunga na targach CES 2014