PODPOWIEDZI:

GOCLEVER Orion 102 - niedrogi tablet o uniwersalnym zastosowaniu

GOCLEVER Orion 102 - niedrogi tablet o uniwersalnym zastosowaniu

Firma Goclever wprowadza właśnie na rynek bardzo ciekawy tablet w przystępnej cenie. Dzięki swej specyfikacji oraz bezprzewodowej klawiaturze Bluetooth, sprawdzi się on zarówno jako centrum rozrywki, jak i efektywne narzędzie pracy. Dowiedzcie się o nim więcej z naszego newsa.

GOCLEVER Orion 102 to najnowszy tablet z rodziny Orion. Tym razem firma Goclever postawiła na uniwersalność i stworzyła tablet, który oprócz rozrywki, może być narzędziem pracy.

GOCLEVER Orion 102

Urządzenie wyposażono w czterordzeniowy procesor Rockchip 3188 1.6 GHz gwarantujący błyskawiczne renderowanie stron WWW, komfortową pracę na wielu aplikacjach jednocześnie i płynną ich obsługę. Wielozadaniowość, która często jest elementem pracy na urządzeniu, nie będzie tu żadną przeszkodą. Warto też wspomnieć o układzie graficznym Mali400MP4, który zadba o odpowiednią obsługę najnowszych gier mobilnych i pamięci RAM, która wynosi tu 1 GB. Systemem operacyjnym jest z kolei Android 4.2.

GOCLEVER Orion 102 dysponuje wysokiej klasy ekranem dotykowym wykonanym w technologii IPS (1280x800 pikseli, panoramiczny format 16:10, 5-punktowy multi-dotyk). Ma on 10 cali. Sam design urządzenia jest bardzo stylowy i elegancki.

GOCLEVER Orion 102 2

Dzięki bezprzewodowe klawiaturze bluetooth, tablet możemy przekształcić w pełnoprawne narzędzie pracy. Są tu również aplikacje biurowe. Samo wykonanie tabletu, nie powinno nikogo rozczarować. Plastik, który stosowany był w starszych tabletach Orion, został zamieniony na trwałe aluminium. Dodatkowo, tablet można rozbudować o zewnętrzny modem 3G, myszkę czy pendrive za pomocą portu microUSB i dołączonego do opakowania kabla OTG. Jest też wyście miniHDMI (1.4 FullHD) czy port mini-jack (3.5 mm). Pojemność baterii to z kolei 6000 mAh.

GOCLEVER Orion 102 3

Tablet oferuje nam również technologię AERODISPLAY. Co to oznacza? Możemy wyświetlać obraz z tabletu na telewizorach, monitorach i projektorach, dzięki adapterowi GOCLEVER AERODISPLAY (dostępny opcjonalnie).

GOCLEVER Orion 102 można zakupić za 689 zł, a gwarancja to 2 lata.

blog comments powered by Disqus
GOCLEVER Orion 102 - niedrogi tablet o uniwersalnym zastosowaniu