PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najwydajniejsze elektryczne nożyce do żywopłotu |TOP 5|

BenQ prezentuje 27-calowy monitor LCD

BenQ prezentuje 27-calowy monitor LCD

M2700HD to pierwszy monitor w ofercie BenQ o tak dużej przekątnej – 27-calowy wyświetlacz oferuje rozdzielczość Full HD 1080p (1920 x 1080 pikseli), jasność 400 cd/m2 i kontrast dynamiczny 50 000:1. Urządzenie korzysta z technologii Senseye, która dostosowuje parametry obrazu do warunków oświetleniowych i rodzaju pokazywanej treści.

Model ten został wyposażony w dwa złącza HDMI 1.3 oraz gniazda komponentowe i kompozytowe, a także wejście S/PDIF i głośniki stereo o mocy 10 W. Z racji obszaru zastosowań producent dołączył także pilota do zdalnego sterowania.

BenQ M2700HD

Monitor ma predefiniowane ustawienia dla sześciu różnych sposobów korzystania z niego: standardowy (biuro i Internet), filmy, gry, fotografie, sRGB (zapewnia 100% zgodności z urządzeniami sRGB) i Eco (dla trybu oszczędzania energii). BenQ M2700HD został także wyposażony w technologię EmbracingSound, służącą do modelowania dźwięków przestrzennych z użyciem głośników stereofonicznych – przygotowano pięć profili (standard, filmy, gry, muzyka pop, muzyka rockowa).

blog comments powered by Disqus
BenQ prezentuje 27-calowy monitor LCD